تازه بریتانیا به بررسی Huawei نقش در شبکه های 5G

دولت بریتانیا در حال انجام یک بررسی جدید به تاثیر اجازه می دهد Huawei مخابراتی تجهیزات برای استفاده در شبکه های 5G.

ملی امنیت سایبری مرکز مشارکت می آید پس از آمریکا در آورده تازه تحریم بر این شرکت چینی با استناد به امنیت و ترس.

در ماه ژانویه انگلستان در برابر فشار آمریکا برای ممنوعیت Huawei از کمک به 5G.

انگلستان سخنگوی دولت گفت: “امنیت و انعطاف پذیری از شبکه های ما از اهمیت پارامونت است.”

“پس به ما اعلام تحریم های اضافی علیه Huawei های NCSC است که به دنبال دقت در هر ضربه که می تواند آنها را به انگلستان شبکه.”

تحریم ها محدود Huawei از ما با استفاده از تکنولوژی و نرم افزار به طراحی آن نیمه هادی ها.

دولت بریتانیا در حال تصویب یک نقش محدود برای Huawei در ساختمان این کشور را به شبکه های تلفن همراه.

غول فن آوری ممنوع شد از تهیه کیت به “نقاط حساس” از شبکه شناخته شده به عنوان هسته است. علاوه بر این, آن است که تنها مجاز به حساب 35 درصد از این کیت در یک شبکه حاشیه که شامل رادیو دکل.

انگلستان اپراتورهای تلفن همراه گفته شد توسط NCSC – بخشی از سازمان اطلاعات GCHQ – که آنها را سه سال مطابق با کلاه در استفاده از Huawei تجهیزات در شبکه خود را.

در پاسخ به این نقد و بررسی, ویکتور ژانگ معاون رئیس جمهور در Huawei گفت: “اولویت ما باقی مانده برای ادامه اجرای قابل اعتماد و امن 5G شبکه در سراسر بریتانیا است.”

وی افزود: “ما خوشحال به بحث در مورد با NCSC هر گونه نگرانی که ممکن است و امید به ادامه این رابطه کار ما لذت می برد برای 10 سال گذشته است.”

  • Coronavirus: Huawei خواستار انگلستان به 5G U-نوبه خود پس از همه گیر
  • Huawei تنظیم برای محدود نقش در انگلستان شبکه های 5G

منتقدان استدلال می کنند آن است که یک خطر امنیتی اجازه می دهد تا شرکت چینی برای بازی در هر نقش در انگلستان 5G شبکه به علت ترس از آن می توان با استفاده از پکن به جاسوسی یا حتی خرابکاری ارتباطات است.

در ماه مارس یک backbench شورش در درون حزب محافظه کار حاکی از تلاش برای سرنگونی حرکت می کند. و در 4 آوریل یک گروه از 15 محافظه کار نمایندگان مجلس خواستار تجدید نظر در روابط با چین در خود نامه ای به نخست وزیر نوشته شده یک روز قبل از او در بیمارستان بستری شد.

در پاسخ Huawei نوشت, نامه ای سرگشاده به دولت انگلستان خواست آن را به “اخلال” Huawei دخالت در اجرای از 5G.

در ماه ژانویه بعد از یک مدت طولانی و دشوار است بحث دولت تصمیم به اجازه می دهد Huawei برای بازی در نقش 5G اما برای محدود کردن سهم بازار خود را تا 35% شبکه و نگه داشتن آن از حساس ترین بخش است.

اما معناداری وجود دارد backbench شورش بر سر این موضوع در ماه های مارس و فشار افزایش یافته در داخل کشور پس از Coronavirus بحران شروع به گرفتن یک خط سخت تر در چین است.

در همان زمان مغلوب ساختن پیشی جستن دولت اجازه نمی دهد تا در مبارزات انتخاباتی خود را برای بریتانیا و سایر متحدان به حذف Huawei به طور کامل.

حتی اگر این نقد و بررسی بر اساس ملاحظات فنی در مورد تاثیر تحریم های جدید آمریکا علیه, آن را به طور بالقوه می تواند پیشنهاد دولت در یک مسیر به حرکت به دور از آن تصمیم قبلی و حذف شرکت و یا تحمیل بیشتر محدودیت – هر چند که ممکن است شامل هزینه های اقتصادی در خانه و افزایش تنش با پکن است.

Huawei تاکید کرد که این بیماری همه گیر کوروناویروس قرار داده بود “فشار قابل توجهی” در انگلیسی مخابراتی و سیستم های برجسته چگونه بسیاری از مردم در این کشور – به ویژه کسانی که زندگی در جوامع روستایی – آیا دسترسی به اینترنت است.

5G که وعده سریع تر تلفن همراه, اطلاعات اینترنت, سرعت پایدار شبکه است که می تواند ارتباط بیشتر و پهنای باند بیشتر برای بسیاری از فن آوری های مختلف کاربردی شده است تبلیغ به عنوان یک راه به پل شکاف دیجیتال در مناطق که در آن پهنای باند اینترنت rollouts شده است متناقض است.

با توجه به آخرین آمار منتشر شده توسط Huawei شرکت تا کنون موفق به کسب 91 5G قرارداد در سراسر جهان است.

هواوی همواره رد کرده است که این امر کمک به دولت چین حمله یکی از مشتریان خود را.

شرکت بنیانگذار گفته او “shut شرکت” به جای کمک “هر گونه فعالیت های جاسوسی”.

سه نفر از چهار نفر از انگلستان شبکه های تلفن همراه در حال حاضر تصمیم به استفاده و استقرار Huawei 5G محصولات خارج از هسته در “حاشیه” یعنی Vodafone خام و سه.

دو نفر از آنها – وودافون و EE – در حال حاضر در صورت نیاز به کاهش اعتماد خود را بر روی تامین کنندگان بیش از 35 درصد از آنها موجود رادیویی دسترسی به شبکه تجهیزات ساخته شده توسط آن است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de