تازه از چین: شکار جریان ممکن است coronavirus بیمار در هند و پس از او ‘گفت: برای رفتن به صفحه اصلی’ در دو بیمارستان

پزشکان در مرکزی دولت هند از گوالیور شده اند لباس پوشیدن برای گفتن یک مرد که فقط پرواز کردن چین و تبدیل شده تا در یک بیمارستان محلی با علائم سرماخوردگی و سرفه را دوباره برای یک چک آپ در چند روز.

این رویداد صبح روز پنجشنبه هنگامی که 30 سال تصمیم به تسلیم شدن خود را به پزشکان در گوالیور منطقه بیمارستان گزارش به مطمئن شوید که او نمی رسد مرگبار coronavirus در حالی که در چین است.

مرد به هند بازگشت و فقط یک هفته پیش و در حالی که معلوم نیست که آیا او تا به حال پرواز از ووهان شهر در قلب شیوع و یا یکی دیگر از منطقه شد و ظاهرا نگران سلامت خود را به عنوان او نمایش داده می شود آنفولانزا مانند علائم است که به اشتراک گذاشته شده توسط 2019-nCoV و یک گروه دیگر کمتر خطرناک, بیماری های.

اما در کمال تعجب کادر پزشکی در بیمارستان های منطقه را ندارد بسیاری از سر و صدا از این ماده در درمان وضعیت خود را عادی آبریزش بینی. به مراتب از بودن در زیر قرار داده شده مشاهده و به یک بیماری عفونی ward, مرد تجویز شد برخی از قرص و گفت: به دوباره برای پیگیری قرار ملاقات در دو روز بار از هند گزارش شده است.

همچنین در rt.com که اعلام بین المللی بهداشت و درمان اضطراری بیش از شیوع کروناویروس

ظاهرا راضی نیست با گوالیور منطقه بیمارستان هرزگرد رویکرد انسان و سپس تلاش شانس خود را در یکی دیگر از دولتی بیمارستان Jai Arogya اما درو خالی نیز وجود دارد و دوباره اجازه بازگشت به خانه بدون اینکه به قرنطینه.

راه های پزشکی کارکنان در گوالیور بیمارستان به کار گرفته شده مورد کشیده شده استارک محکومیت از مافوق خود. دکتر Mridul Saxena ارشد پزشکی و سلامت افسر در گوالیور castigated دکتر که درمان این مرد برای شکست به دنبال روش استاندارد وجود دارد که برای چنین مواردی است.

“اگر او مشکوک شد (از coronavirus عفونت) پس چرا نبود پروتکل به دنبال?” Saxena پرسید و اضافه کرد که درخواست او “توضیحات” از پرسنل و دستورالعمل های داده شده به “ردیابی بیمار است.”

در حالی که این حادثه ممکن است موجب ترساندن سلامت در میان مردم محلی در منطقه, دکتر, بررسی بیمار در گوالیور تسهیلات گفت: کادر پزشکی در حال حاضر رسیده به همکاران خود در Jai Arogya و پیدا کردن جایی که به طور بالقوه آلوده مرد زندگی می کند. هنگامی که در بر داشت یک تیم از پزشکان خواهد شد اعزام به 30 سال محل به نمونه های آزمایش ویروس, البته تا حدودی دیر.

اشتباه می آید در مدت کوتاهی پس از هند خود را تایید اولین مورد از این رمان coronavirus در روز چهارشنبه. آلوده بیمار بنا به گزارش ها گرفتار این ویروس در حالی که تحصیل در دانشگاه ووهان در چین است.

همچنین در rt.com 1 مورد از coronavirus تایید در هند, دانش آموز در کرالا دولت آزمایشات مثبت

تعداد تایید coronavirus موارد در چین همچنان به اوج رسیدن 9,692 عفونت تا پایان روز شنبه در حالی که شمار کشته شدگان صعود به 213 و برخی از 1,527 بیماران باقی می ماند در وضعیت بحرانی است. این ویروس تا کنون به بیش از 15 کشور و چهار علاوه بر چین موارد گزارش شده از فرد به فرد انتقال است. این لیست شامل آمریکا و آلمان و ژاپن و ویتنام است.

فکر می کنم دوستان علاقه مند می شود ؟ به اشتراک گذاشتن این داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im