فرانسوی, ‘اسکار’ مدیریت استعفا اجازه می دهد تا سینما یک ‘جشن’ پس از تظاهرات بیش از رومن پولانسکی & اتهام نخبه

این “جمعی استعفای” از تیم مدیریت پشت Cesars جوایز اعلام شده است فقط دو هفته قبل از این مراسم پس از تظاهرات بیش از نخبه گرایی و نامزد با توجه به قانونی متجاوز رومن پولانسکی.

در توضیح خود را ترک Cesars تنها 15 روز قبل از مراسم واقعی هیئت مدیره مدیریت جوایز آکادمی فرانسه از هنر و تکنولوژی سینما توضیح داد که آنها در حال رفتن به “افتخار کسانی ساخته شده است که سینما در سال 2019 به دست آوردن آرامش و سینما جشنواره یک جشن است.”

کامل تجدید مدیریت برنامه ریزی شده است. مدیریت تغییر به نظر نمی رسد که تحت تاثیر قبلا اعلام نامزدی.

تعمیرات اساسی رهبری به شرح زیر بحث پیرامون Cesars lavishing 12 نامزد جایزه در J’accuse (همچنین شناخته شده به عنوان یک افسر و یک جاسوس) — آخرین فیلم از 86 سال سن رومن پولانسکی یک مدیر مشهور است که می خواستم در ایالات متحده برای چندین دهه برای تجاوز به یک دختر 13 ساله دختر.

پولانسکی نیز متهم شده است توسط بیش از یک دوجین از سوء رفتار جنسی — برخی از قدمت سال — به تازگی به عنوان نتیجه MeToo جنبش است. پولانسکی به تکذیب این ادعا و استدلال کرد که برخی از آنها ترویج شده توسط MeToo تبه کار Harvey Weinstein.

همچنین در rt.com رومن پولانسکی ادعاهای رسانه ای در تلاش برای او را یک “هیولا” پس از جدید تجاوز به عنف اتهام & مقصر می داند… Harvey Weinstein

نامه سرگشاده ای از چند فمینیستی گروه به مطبوعات به نام Cesars برای شناخت خود را از پولانسکی ، این گروه در مجموع نسبت پولانسکی به Weinstein نفوذ هالیوود تولید کننده فیلم در حال حاضر در دادگاه برای تجاوز جنسی در ایالات متحده و گفت: این آکادمی ارائه شد آن “حمایت بی قید و شرط برای یک متجاوز فراری.”

در علاوه بر این به درام بیش از پولانسکی دیگر جنگ بود تکان دادن Cesars. ستون های اخیر امضا شده توسط صدها نفر از فیلم های حرفه ای نیز به نام “در عمق” اصلاحات در Cesar صفوف چرا که “نخبگان و بسته عملکرد” مانع تنوع.

همچنین در rt.com لا مقاومت است نه بیشتر! فرانسوی اسکار تسلیم به #MeToo و هویت سیاست جدید پولانسکی فیلم می شود بیش از حد بسیاری از نامزد

فرانسه فرهنگ در ابتدا به نظر می رسد بیشتر نگران از MeToo جنبش از ایالات متحده است. در سال 2018 بازیگر فرانسوی Catherine Deneuve و 99 برجسته دیگر زنان با امضای یک نامه سرگشاده محکومیت حمله و تشنج از #MeToo گفت: “طول می کشد در یک نفرت از مردان و تمایلات جنسی.”

پولانسکی به کار ادامه داد و تنها صورت حداقل تظاهرات در اروپا در حالی که عمده افراد مشهور هالیوود مثل کوین اسپیسی Weinstein, مدیران, Bryan Singer, برت رتنر و بسیاری دیگر خودشان را در بر داشت pariahs در درون خود صنایع اخراج از نزدیک به تکمیل پروژه های مانند خانه از کارت و Bohemian Rhapsody و در زمان مواجهه با اتهامات جنایی صرف نظر از اینکه آیا اتهامات یافت هر گونه تایید و یا بعد از آن کاهش یافته است.

یک مجمع عمومی رخ خواهد داد پس از کسر مراسم در فوریه 28, که در آن “مدرن اقدامات” بحث خواهد شد به منظور بهبود ارتقاء سینما.

همچنین در rt.com اتحادیه قرار می دهد ‘دستورالعمل’ به صورت فیلم در پاسخ به #MeToo اما آیا این تغییرات به معنای هر چیزی علاوه بر PR?

اگر دوست دارید این داستان به اشتراک گذاری آن با دوستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su