فرانسه شکل اسکیت مربی ژیل Beyer بود که متهم به تجاوز جنسی اعتراف کرده برای داشتن یک رابطه صمیمی با سارا Aaronson بود که زیر سن قانونی در آن زمان است.

روز پنجشنبه مشهور ورزشکار و ده بار جفت اسکیت قهرمان Aaronson متهم Beyer سیستماتیک جنسی و تجاوز بین سال های 1990 و 1992 هنگامی که او بین سنین 15 و 17.

بیشتر بخوانید: فرانسه قهرمان شکل اسکیت باز متهم به سوء استفاده جنسی 13yo ما ورزشکار زن

او شروع به انجام کارهای وحشتناک و… سوء استفاده جنسی و تجاوز به زمانی که من 15. این اولین بار بود که یک مرد با من تماس نگرفته” این هفت-زمان اروپا مدال گفت.

62-بارسلونا اعتراف به داشتن رابطه جنسی با اسکیت باز, چه کسی به او آموزش داده بود هر چند او اضافه کرد که حافظه خود را از وقایع متفاوت از نسخه ارائه شده توسط Aaronson.

هر چند من خاطرات دقیق شرایطی متفاوت از او من آگاه هستم که با توجه به وظایف من و سن او در آن زمان این روابط در هر صورت نامناسب,” Beyer گفت: در پاسخ به اتهامات علیه او.

درست پس از تکان دهنده پذیرش Beyer بود که مدیر کل پاریس باشگاه لس Français Volants اخراج شد از موقعیت خود را. آن ناشناخته باقی می ماند که آیا او خواهد شد و در صورت اقدام قانونی در پی رسوایی جنسی.

در پایان 2019 یک تحقیقات مستقل آغاز شده توسط روزنامه نگاران محلی کشف متعدد جرایم جنسی در فرانسه ،

همچنین در rt.com ‘این اولین بار بود که یک مرد را لمس کرد من’: فرانسوی زمان 10-اسکیت قهرمان سارا Aaronson ادعای او مورد تجاوز قرار گرفته توسط مربی سابق

با توجه به بررسی ها بیش از 276 ورزشکار از 28 ورزش های مختلف – عمدتا کودکان و نوجوانان زیر 15 سال سن – قربانیان سوء استفاده جنسی.

فرانسوی, ورزش, وزارت, برنامه ای برای سازماندهی یک کنفرانس در فوریه 20 برای رسیدگی به این موضوع است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

نرم افزار گرامرلی