هند پیشنهاد کرده است به بریده بریده تجارت کسر موتور سیکلت هارلی دیویدسون پیش از دیدار از آمریکا دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در اواخر این ماه که اشاره کرده در امضای یک قرارداد تجاری با همتای هندی او در طول سفر.

در حالی که دهلی نو قبلا سیلی 100 درصد تعرفه در Harleys به عنوان بخشی از جریان تجارت و صناعت با واشنگتن آنها قطع شد نصف سال گذشته است. مغلوب ساختن پیشی جستن هنوز هم تلقی که “غیر قابل قبول” اصرار آنها پایین آمدن بیشتر است. با عمده معامله تجارت در حال حاضر حلق آویز در تعادل هند به نظر می رسد آماده به انجام برسانند که درخواست – حداقل تا حدی.

“این موضوع از هارلی-دیویدسون است که در حال حاضر حل و فصل شود. ما را کاهش می دهد این وظیفه بر روی دوچرخه فوق 1600 cc به یک رقم تنها” یک مقام آشنا با این پیشنهاد گفت: بار اقتصادی هر چند نمی ارائه هر گونه اطلاعات بیشتر در مورد که در آن عوارض در نهایت زمین.

هند طبقه بندی موتورسیکلت توسط خود موتور ظرفیت اندازه گیری در سانتی متر مکعب (cc) در حال حاضر شکسته به چهار دسته – 75, 250, 500, و 800cc و بالاتر. با پیشنهاد جدید هند را ایجاد یک رده جدید از 1600 cc و بالاتر و تنها تعرفه های پایین تر برای این کلاس از دوچرخه. که هنوز هم می تواند به معنی کاهش قابل توجهی در تجارت وظایف با هند واردات حدود 20.6 میلیون نفر در دوچرخه 800cc و بالاتر بین آوریل و دسامبر سال گذشته با توجه به بار اقتصادی.

همچنین در rt.com شهر میزبان مغلوب ساختن پیشی جستن در طول سفر هند را انکار می کند 6-ft دیوار ساخته شده است به پنهان محله های فقیرنشین ” اما می گوید ارتفاع کاهش خواهد یافت

با رئیس جمهور تهمت میله میله برای بازدید از هند در فوریه 24 و اقامت یک شبه مقامات در شهر احمدآباد واقع در نخست وزیر نارندرا مودی در ایالت گجرات – در حال ساخت آماده سازی برای رها کردن ، دهها هزار نفر از مردم در حال انتظار برای خط 22 کیلومتر کشش از جاده به استقبال رئیس جمهور ایالات متحده در چه شهردار این شهرستان گفت: می تواند طولانی ترین “roadshow” تا کنون برای بازدید از رئیس دولت.

“طبق برآورد ما بیش از 50000 نفر از جمله BJP کارگران را خوش آمد می گوید رهبران در کل مسیر” شهردار گفت. “داوطلبان از 300 سازمان و سازمان های غیر دولتی را نیز در roadshow.”

مغلوب ساختن پیشی جستن و مودی رسیدگی خواهد شد و انتظار می رود جمعیت 100000 نفر در تازه تعمید ورزشگاه کریکت در احمدآباد تبدیل خواهد شد که بزرگترین مرکز از نوع خود یک بار باز کرد.

همچنین در rt.com بزرگ ‘اگر’: تهمت به او می گوید “به نظر می رسد به جلو’ به هند سفر در حالی که اشاره به جدید تجارت ایران با وجود مذاکرات راکی

مانند این داستان ؟ به اشتراک گذاری آن با دوستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

نرم افزار گرامرلی