‘آزمایش رایگان برای همه’: پلوسی اعلام دموکرات رسیده مقابله با کاخ سفید در coronavirus امداد

مجلس نانسی پلوسی اعلام کرد که او زده است مقابله با خزانه, منشی, Steven Mnuchin بیش از یک coronavirus طرح امداد که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن قبلا مخالف به نفس بیش از حد.

“ما مفتخریم به توافق با دولت برای حل و فصل فوق العاده چالش و در حال حاضر به زودی تصویب خانواده اولین Coronavirus پاسخ عمل” پلوسی (D-کالیفرنیا) گفت: در نامه ای به خانه دموکرات عمومی ساخته شده در اوایل شب جمعه است.

“این قانون در مورد تست, تست, تست,” او نوشت و گفت: به دنبال ایجاد coronavirus آزمون به صورت رایگان در دسترس به هر کسی که نیاز دارد که آیا آنها باید بیمه یا نه.

اعلام می آید تنها چند ساعت پس از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام اضطراری ملی بیش از شیوع, باز کردن میلیاردها دلار در بودجه فدرال در واکنش به این فاجعه.

در یک باغ گل رز کنفرانس مطبوعاتی در روز جمعه بعد از ظهر تهمت مخالفت با خبرنگاران اصرار بر گرفتن همه تست شده اما.

“ما نمی خواهیم مردم بدون علائم برای رفتن و انجام آن آزمون” رئیس جمهور گفت:. “آن را کاملا غیر ضروری است.”

همچنین در rt.com مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام اضطراری ملی بیش از coronavirus همه گیر آنلاک $50bn در بودجه

با توجه به Pelosi نامه است که هنوز هم تنها کلمه در موضوع معامله او رسیده با Mnuchin غلبه بر “چالش” را به راه اندازی دو هفته از پرداخت مرخصی استعلاجی و همچنین تا سه ماه پرداخت می شود, خانواده, مرخصی پزشکی برای آمریکا تحت تاثیر این بیماری همه گیر. این لایحه همچنین گسترش مواد غذایی یارانه برای نیازمندان و افزایش بودجه فدرال برای مدیکید یک برنامه برای کمک به فقرا با هزینه های مراقبت سلامت.

جمهوری خواهان صحبت کردن در برابر اصلی لایحه که در مجلس تصویب شده در روز پنج شنبه همراه حزبی خطوط. رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل (R-کنتاکی) خواستار آن است که یک “ایدئولوژیک لیست آرزو” و ارائه یک سری از کوچکتر کمتر بحث برانگیز صورتحساب به جای آن که از حزب دموکرات ،

با توجه به مراکز کنترل بیماری و پیشگیری (CDC) که از صبح روز جمعه وجود دارد 1,215 تعداد موارد تایید شده از COVID-19 در آمریکا که 36 منجر به مرگ شده است – هر چند مرگ و میر شده و به روز شده به 42.

این ویروس گزارش شده در 46 متحده و سرزمین با آمریکا از واشنگتن و نیویورک و کالیفرنیا سخت ترین ضربه.

فکر می کنم دوستان علاقه مند می شود ؟ به اشتراک گذاشتن این داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de