‘آزادی بیان تنها برای آمریکایی ها!’ سناتور آمریکایی تهدید توییتر با تحریم مگر آن بازرسان رهبری ایران

سناتور آمریکایی خواستار است که ممنوعیت توییتر حساب از مقامات ایرانی و یا صورت خشم آمریکا در یک آشکاری تهدید به ساده رایگان سخنرانی مؤمنان را که ممکن است سقوط کردن به نفع واشنگتن بعدی.

با وجود اوباما-دوران ارائه معافیت های خاص سیستم عامل های اینترنت – از جمله رسانه های اجتماعی – از یک قایق از تحریم ها علیه ایران, چهار جمهوری خواه مجلس اصرار داشت در یک نامه مشترک که رهبر جمهوری اسلامی علی خامنه ای و وزیر امور خارجه محمد جواد ظریف لذت می برد و هیچ گونه حفاظت و خواستار آن است که توییتر بان آنها را بلافاصله.

“توییتر آگاه است از این حساب ها و لینک های خود را به رژیم ایران” هنوز “در ادامه به ارائه [آنها را] مبتنی بر اینترنت و ارتباطات, خدمات” سناتور گفت: آن را یک “sanctionable جرم.”

همچنین در rt.com آمریکا پس از قتل از ایران سلیمانی روایت کنترل بر رسانه های اجتماعی در حال بدتر شدن است

سناتور استدلال کرد که با اجازه دادن به مقامات ایرانی برای به اشتراک گذاشتن موقعیت ایران با بقیه جهان در توییتر شد ارائه “خدمات” در نقض یک حکم اجرایی امضا شده توسط رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه ژوئن گذشته منع آمریکایی ها از هر گونه مبادله با تهران است.

نامه ای امضا شد و توسط سناتور تد کروز مارشا بلکبرن (R-TN) و آرسنال (R-AR) و مارکو روبیو (R-FL) همه آنها را یک خط سخت گرفته در جمهوری اسلامی است. توییتر هنوز به پاسخ به آشکار تقاضا انتخابی سانسور.

تهدید به شرح زیر هماهنگ مبارزات انتخاباتی در سراسر چندین سیستم عامل رسانه های اجتماعی در ماه گذشته برای پاکسازی ده ها تن از حساب های وابسته به تحریم افراد و اشخاص – از جمله سوریه و ایران و ونزوئلا مقامات و همچنین میانگین شهروندان در برخی موارد – به سختی و بدون هر گونه فشار از واشنگتن است.

همچنین در rt.com توییتر hoards وزارت حقیقت قدرت ساخت قوانین بر ” دستکاری تصاویر با نقاط ضعف به ممنوعیت هر چیزی

مانند این داستان ؟ به اشتراک گذاری آن با دوستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

نرم افزار گرامرلی