پاریس را اعزام 600 اضافی سربازان به مبارزه با جهادگران در آفریقا در حالی که همچنین در مواجهه با چالش ها در گرفتن متحدان در هیئت مدیره با آن ماموریت جنگی در منطقه ساحل.

با این نیروهای اضافی تعدادی از نیروهای فرانسوی مستقر در منطقه جنوب صحرای آفریقا افزایش خواهد 5,100 تا پایان ماه فوریه وزیر دفاع فلورانس Parly گفت: در بیانیه ای در روز یکشنبه. حرکت تنظیم شده است برای تقویت نیروهای درگیر در پاریس به رهبری عملیات Barkhane و هدفمند در برابر متنوع از گروه های جهادی مانند دولت اسلامی در بیشتر صحرای بزرگ آفریقا (+تصاویر-GS) که مرتبط به دولت اسلامی (که قبلا داعش/داعش) در عراق و سوریه است.

“مبارزه با تروریسم اولویت ما است. در ساحل فرانسه است که در مقابل خط” Parly گفت.

بیشتر تقویت خواهد شد اعزام به امنیت مرزی منطقه بین نیجر و مالی و بورکینا فاسو. بخش دیگری از تازه مستقر مشروط به کار خواهد کرد با ارتش G5 Sahel متحده یک گروه متشکل از پنج همسایه موریتانی و مالی و بورکینا فاسو, نیجر و چاد. پاریس همچنین در نظر دارد برای گسترش اتحادیه اروپا ماموریت آموزشی در منطقه است.

حضور نظامی در ساحل عاج است در هزینه ، در نوامبر 13, فرانسوی, سربازان کشته در یک هلیکوپتر برخورد در حالی که به دنبال شبه نظامیان در مالی. این فاجعه موجب توجه دوباره در این ماموریت در آفریقا و درخواست رئیس جمهور امانوئل پاکسازی به قول ارسال 220 سربازان بیشتر به این منطقه در ماه ژانویه است.

همچنین در rt.com آلمان دو بار رد فرانسه درخواست کمک نظامی در مالی به پاریس نگه می دارد ارسال کیسه های بدن خانه

عملیات Barkhane به نظر نمی رسد در مواجهه با مخالفت های شدید در فرانسه. حتی سر از جناح راست ملی تجمع Marine Le Pen است که معمولا بسیار مهم از پاکسازی سیاست های, پشتیبانی نیروهای نظامی افزایش در ساحل.وجود دارد با این حال برخی از منتقدان خواستار سربازان فرانسوی به ارمغان آورد به خانه. Jean-Luc Melenchon رهبر جناح چپ La France Insoumise حزب گفته است که این عملیات ندارد “روشن سیاسی هدف” نامیده می شود و برای خروج نیروهای نظامی.

همچنین وجود داشته است رشد اعتراضات در کشورهای مالی و نیجر خواستار برای نیروهای فرانسوی را ترک کند. سوزاندن ملی فرانسه پرچم و حمل پلاکارد که خواندن ‘Get out, فرانسه,’ تظاهرکنندگان استدلال کرد که پاریس نمیتواند محافظت از مردم بر روی زمین و می افزاید: تنها به خشونت در کشورهای آفریقایی.

پاریس شده است تلاش برای حفظ متحدان خود در هیئت مدیره در ساحل ماموریت. هفته گذشته Parly هشدار وزیر دفاع علامت Esper که برنامه ریزی شده کاهش به آمریکا عملیات نظامی در آفریقا را “به شدت محدود” اثربخشی مبارزه با داعش. در ماه دسامبر رسانه های آلمان نشان داد که برلین به حال پایین فرانسه برای ایجاد یک نیروی کار مشترک در مالی.

همچنین در rt.com میدان نبرد نیجر: تقریبا 90 نفر کشته جهادی در حمله بر پایگاه ارتش

فکر می کنم دوستان علاقه مند می شود ؟ به اشتراک گذاشتن این داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

نرم افزار گرامرلی