فرانسه به باز هوا بازار سرکوب دویدن برای جلوگیری از coronavirus گسترش

فرانسه تنظیم شده است به سفت شدن آن coronavirus مستند قوانین بسته شدن باز هوا بازار و محدود کردن, هوای آزاد, تمرینات نخست وزیر ادوارد فیلیپ گفته است. قوانین سختگیرانه تر در آمده و به عنوان ملت Covid-19 تلفات همچنان به کوه.

صحبت کردن به تلویزیون TF1 در دوشنبه Philippe اعلام کرد او در مورد به ثبت نام جدید فرمان اعمال سختگیرانه تر مستند در کشور است. محدودیت های او اشاره کرد ممکن است در نیروی برای “چند هفته.”

بسیاری از شهروندان می خواهند حالت عادی بازگشت اما آن را به زودی اتفاق می افتد

این اقدامات جدید انتظار می رود به اثر را در روز سه شنبه شامل بسته شدن اکثریت باز هوا بازار در سراسر کشور است. مقامات محلی با این حال قادر خواهد بود به درخواست برای معافیت از این قانون است.

عمومی, ورزش های مانند دویدن محدود خواهد شد و همچنین از ساکنان را نمی خواهد اجازه رفتن به دورتر از 1km (0.6 مایل) از خانه های خود.

همچنین در rt.com هیچ بیماری همه گیر کوروناویروس است نه کمک به محیط زیست

“رفتن به کودکان برای پیاده روی و یا ورزش باید در فاصله یک کیلومتر و حداکثر از خانه خود را به مدت یک ساعت و بدیهی است که تنها یک بار در روز” PM توضیح داد.

این مستند تحمیل یک هفته پیش, ممکن است حتی سختگیرانه تر با فیلیپ نه حاکم کردن ایده موضعی حکومت. تحمیل یک, اما استوار در دست مقامات محلی او توضیح داد. جوامع مختلف در سراسر فرانسه از جمله جنوب شهر خوب در حال حاضر به تحمیل چنین حکومت.

در حالی که این وضعیت در فرانسه است که به عنوان مبرم به همسایه ایتالیا است که دست و پنجه نرم کردن با بدترین شیوع بیماری در اروپا و فرانسه coronavirus آمار باقی مانده است و نه نگران کننده است. برخی از 186 بیشتر مردم از این بیماری در دوشنبه آوردن ملی تلفات به 860. تقریبا 17,000 coronavirus موارد ثبت شده در سراسر کشور.

در سراسر جهان به ویروس در حال حاضر تحت تاثیر قرار بیش از 350000 نفر در حالی که بیش از 15 ، 000 فوت کرده اند.

فکر می کنم دوستان علاقه مند می شود ؟ به اشتراک گذاشتن این داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de