فرانسه می گوید مرز باز می ماند در میان گزارش ها از آلمان آماده برای منزوی کردن از همسایگان

فرانسه و آلمان مرزی همچنان باز و در عین حال کنترل مرز شده اند تقویت شده دولت فرانسه گفته است. پیشتر گزارش ها نشان می دهد که برلین تصمیم به تعطیل آن در مجموع در یک پیشنهاد برای جلوگیری از شیوع کروناویروس.

از تشدید کنترل تنظیم برای محدود کردن “غیر ضروری ارز” بین دو کشور به گفته وزیر کشور فرانسه کریستف Castaner.

“این فرانسوی و آلمانی کنترل را تشکیل بسته شدن مشترک ما مرز” وزیر در بیانیه ای گفت. “آنها را به حد غیر ضروری مبادلات میان دو کشور به منظور محدود کردن گسترش ویروس.”

پیش از آن در روز, چند, آلمانی, رسانه های خبری گزارش دادند که در برلین تصمیم به تعطیل برخی از بزرگترین مرزهای زمینی یعنی آنهایی که با فرانسه و اتریش و سوئیس. بسته شدن رود را به اثر در دوشنبه اما نمی خواهد تحت تاثیر جریان کالا و همچنین مرزی مسافران رفتن به کار می کنند.

همچنین در rt.com فرانسه بسته و رستوران و باشگاه & اکثر مغازه ها به نبرد Covid-19

فرانسه و آلمان شده اند آوازی مخالفان از بسته شدن مرزهای میان coronavirus همه گیر — یک مرحله انجام شده توسط بسیاری از کشورها در سراسر جهان است. در اوایل این هفته آنگلا مرکل صدراعظم آلمان او صحبت می کرد در برابر سخت تر کنترل مرز با این استدلال که برای آلمان بود “یک پاسخ مناسب به این چالش است.” در همان زمان او از مردم خواست به منظور محدود کردن تماس شخصی در حالی که چندین شهرهای آلمان از جمله برلین تحمیل یک مستند در مکانهای عمومی و تجمعات.

مشابه لحن تولید شده توسط مرکل همتای فرانسوی رئیس امانوئل پاکسازی. او گفت که کروناویروس “هیچ گذرنامه” و در نتیجه فرانسه را نزدیک مرزهای “تنها زمانی که به آن مربوط است.” در همان او اعلام کرد بسته شدن تمام مدارس مهد کودک و دانشگاه ها و همچنین از مکانهای عمومی در یک پیشنهاد برای جلوگیری از ویروس. ویروسی تهدید, اما نه سریع فرانسه مقامات به قراضه و یا به تعویق انداختن انتخابات دور اول که روز یکشنبه برگزار می شود تحریک اتهامات از استانداردهای دوگانه.

همچنین در rt.com حکم بالاتر از همه است ؟ پاکسازی خود را اعلام ‘ضامن سلامت و دموکراسی” به عنوان پاریس هل شهروندان به انتخابات coronavirus

فکر می کنم دوستان علاقه مند می شود ؟ به اشتراک گذاشتن این داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de