پخش رسانه ها پشتیبانی نمی شود در این دستگاه

2020 شش کشور: فرانسه v انگلستان
فرانسه (17) 24
تلاش می کند: Rattez, Ollivon 2 باهم: Ntamack3 قلم: Ntamack
انگلستان (0) 17
تلاش می کند: ممکن است 2 منفی: Farrell 2 قلم: Farrell

جام جهانی فینالیست انگلستان کاهش یافت و به chastening شکست به سودای فرانسه به عنوان شش کشور امیدوار پژمرده در پاریس باران.

مربی ادی جونز صحبت کرده بود از رها کردن وحشیانه فیزیکی بر مرغزار فرانسه جانبی با متوسط فقط 10 کلاه نمی گذاشتند.

اما این فرانسه بود که tenderised انگلستان در یک طرفه در نیمه اول تبدیل, تلاش می کند از وینسنت Rattez و کاپیتان چارلز Ollivon به همراه رومن Ntamack مجازات باز سزاوار 17-نقطه منجر شود.

Ollivon شیرجه برای دوم خود را سعی کنید به کشش که مزیت به 24 قبل از دو درخشان, انفرادی, نمرات از جانی ممکن است به طور ناگهانی به ارمغان آورد امیدواریم در سه ماهه پایانی.

اما انگلستان می تواند اضافه کردن تنها یک دیر اوون فارل مجازات امید خود را از تنها یک دوم گرند اسلم در 17 سال از هم پاشیده در چهره یک فرانسه دفاع خوبی حفر شان ادواردز.

جونز گفت که تیم او می خواست برای تبدیل شدن به بزرگترین تیم تاریخ است اما آنها بهترین دوم به Fabien Galthie جدید موج گول استعداد.

  • انگلستان متعجب سودای فرانسه در پاریس – واکنش
  • شش کشور جدول
  • شش کشور وسایل و نتایج
  • زنان شش کشور: انگلستان ضرب و شتم فرانسه 19-13

آلمانی-فرانسه پاره به انگلستان

در تب و جو انگلستان ساخته شده در اوایل تاخت و تاز زمانی که سام Underhill حروف در یک سرنگون خط به تندر عمیق به 22 قبل از خود را پشت ردیف شریک تام کاری بلوکهای توپ در مقابله با.

اما این فرانسه بود که زده اول به نور ورزشگاه عروسکی توماس با جیوه شکستن درست قبل از جناح چپ Rattez – تنها در اواخر جایگزینی برای Damian Penaud – برش یک خط در Ntamack را داخل شانه به تصادف از طریق بن Youngs’ مقابله و بیش از.

پخش رسانه ها پشتیبانی نمی شود در این دستگاه

Ntamack ظهور بیش از تبدیل و زمانی که انگلستان به جلو بودند penalised در چین و چروک وتاه چند متر از خط خود را جوان پرواز-نصف فرود آمد دوم خود را با لگد زدن به گسترش منجر به 10 امتیاز.

بدتر شد آمده برای مردان در سفید. Talismanic مرکز مانو Tuilagi آرامی به جای جاناتان یوسف و سپس فرانسه رخ داد یک دوم ضربه چکش.

به عنوان Ollivon به چالش کشیده برای یک ضربه جلوتر انگلستان متوقف شد و انتظار داور Nigel اونز به ضربه به صورت یک حذفی. اما سوت هرگز آمد و Ollivon galloped 30 متر به شیرجه رفتن به گوشه سمت چپ.

Ntamack را nerveless تبدیل ساخته است 17-0, tricolors بودن دست تکان داد دیوانه وار در تمام طول جشن می ایستد به عنوان گروه برنج, پشت, انگلستان, نوشته های لعنتی بیرون می-توانید.

تحت شدید که شنیداری و حمله فیزیکی انگلستان اشتباهات شروع به کوه پاریس جورج Furbank انداختن یک پاس کاپیتان اوون فارل ضربه زدن بر روی یکی دیگر از.

نه از سال 1988 تا به حال انگلستان نگه داشته شده است بدون گل در نیمه وقت در پنج یا شش کشور مطابقت اما scoreline منعکس شکسته و زشت نمایش.

2020 شش کشور
تیم بازی برنده از دست داد امتیاز امتیاز
ولز 1 1 0 1 5
فرانسه 1 1 0 0 4
ایرلند 1 1 0 0 4
انگلستان 1 0 1 1 1
اسکاتلند 1 0 1 1 1
ایتالیا 1 0 1 0 0

ممکن است بعد می آید خیلی دیر شده برای کتک انگلستان

یک سال پیش در فرانسه به رهبری ولز با 16 امتیاز در بازی افتتاحیه این مسابقات تنها به تسلیم چشمگیر نیمه دوم.

و هنگامی که انگلستان تصمیم گرفتند به نوعی بازی فوتبال راگبی در پی مجازات در مقابل فرانسه پست های فشار شد و در نهایت در Galthie طرف تنها برای یوسف توپ ساده به عنوان او در زمان کوتاه عبور پنج متر و سپس Itoje دست کشیدن بر روی یک پس از آن چین و چروک وتاه.

این هفتمین بار انگلستان بود که در عرض پنج متر از فرانسه tryline بدون آینده راه با یک نقطه و جونز زنگ زد ،

لوقا کوان-Dickie در آمد برای جیمی جورج الیس Genge جو Marler با نیم ساعت برای رفتن اما در ابتدا هیچ چیز به بنیادی مقاومت آبی جزر و مد.

ممکن است تبدیل شد و بیش از جایگزینی سرپا نگه داشتن, Jefferson, پوارو و هنگامی که scrum-نیم merle پا طریق استاتیک دفاع وجود دارد Ollivon یک بار دیگر به اسلاید بیش از خط.

در 24-0 انگلستان بودند در مواجهه با تحقیر سر و صدا در اطراف Stade de France defeaning.

ممکن است فرصت طلب سعی کنید پس از لگد زدن به جلو با 23 دقیقه ارائه شده به شدت مورد نیاز ری آفتاب برای انگلستان در یک جوشانده خاکستری بعد از ظهر.

پخش رسانه ها پشتیبانی نمی شود در این دستگاه

و او مصرانه خواست تا چیزی حتی بهتر از هشت دقیقه بعد مسابقه به الیوت دالی, سریع, صاف, گذشته به حک کردن گذشته سه خسته مدافعان و در زیر پست ها.

از جایی انگلستان بود امیدوارم که فرانسه بریدن یک خط در خود را پس از 22 هوشمندانه جورج فورد لگد به راه اندازی یک سری از درایوهای.

اما جایگزینی scrum-نیم ویلی هاینز از دست داد که توپ او به عنوان تلاش برای پشت سر هم از طریق کردن چین و چروک وتاه و اگر چه جورج Kruis برگزار شد تا در طول خط در مرگ و فرانسه برگزار شد به امن معروف برنده شوید.

Man of the match: merle

Antoine Dupont

‘هر کس ساخته شده اشتباهات امروز – چه آنها گفت:

پیوستن کاپیتان سابق انگلستان دیلن هارتلی: “این یک جمعی – هر کس ساخته شده اشتباهات امروز. از یک تا 15 بچه ها خطا شد و به همین دلیل ما تا به حال چنین عملکرد ضعیف. بهترین کاری که به انجام است راه اندازی مجدد است که همه شما می توانید انجام دهید. اگر ما از بین بردن شخصی اشتباهات ما در این بازی است.”

سابق انگلستان مرکز جرمی Guscott: “ادی جونز باید کالایی. شما نمی توانید که بسیاری از مطالب به مخالفان 22 و دور آمده با صفر است. تلاش می کند انگلستان به ثمر رساند بودند به معنای واقعی کلمه چشمک می زند از درخشندگی از جانی ممکن است.”

سابق انگلستان کاپیتان مارتین جانسون: “انگلستان مورد نیاز به نوبه خود فشار به نمرات. شما نیاز به بیش ظرافت در برابر یک تیم قوی مانند فرانسه از آنجا که آنها می توانید دفاع در تمام طول روز.”

خط-یو پی اس

فرانسه: Bouthier; Thomas Vakatawa, Fickou, Rattez; Ntamack دوپانت; Baille, Marchand, Haouas, Le Roux Willemse, Cros Ollivon (c) Alldritt.

تعویض: Poirot برای Baille (49), Bamba برای Haouas (49), پالو برای Willemse (57), Woki برای کروس (57), Mauvaka برای Marchand (67), Jalibert برای Ntamack (77) وینسنت برای Vakatawa (80).

جایگزین استفاده نمی شود: Serin.

انگلستان: Furbank; ممکن است Tuilagi, فارل (c) Daly; فورد Youngs; Marler, جورج, Sinckler, Itoje, Ewels, Lawes, Underhill کاری.

تعویض: یوسف برای Tuilagi (16), کوان-ریچارد جورج (49), Genge برای Marler (52), Ludlam برای Lawes (54), Kruis برای Ewels (57), Heinz برای جوان (62) استوارت برای Sinckler (73), دوتو برای فورد (76).

داور: Nigel اونز (ولز).

  • عضویت در اتحادیه راگبی پادکست هفتگی
  • اضافه کردن اتحادیه راگبی هشدار به BBC Sport, برنامه

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

نرم افزار گرامرلی