فاکس نیوز شیوه های اجتماعی فاصله و پوچ: عمومی آمار و ارقام مصرف coronavirus به طور جدی و یا آن را فقط یک روابط عمومی op?

چهره های عمومی در ایالات متحده را ramped تا پاسخ خود را به شیوع کروناویروس با تمرین های اجتماعی فاصله, بشود وای که حاضر به خود منزوی و ساخت عجول و بی پروا مقایسه اما این همه به نظر می رسد بیشتر شبیه به یک شیرین کاری.

‘فاکس و دوستان’ تعجب بسیاری از صبح روز سه شنبه زمانی که میزبان دیده می شد تمرین های اجتماعی فاصله.

“به مسئول برای نشان دادن اجتماعی فاصله هر سه ما از هم جدا هستند — همان استودیو مقدار زیادی از راه دور” شرکت میزبان برایان Kilmeade توضیح داد. سه میزبان به طور معمول دیده می شود نشسته نزدیک به یک دیگر بر روی همان نیمکت.

تغییر یک روز پس از رییس جمهور آمریکا دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را تشویق آمریکایی ها به عمل اجتماعی فاصله دو هفته و در شهر نیویورک — که در آن نشان می دهد فیلم برداری شده است — اعلام کرد یک چشم انداز مثبت در تایید موارد است.

جدیت با آن میزبان درمان این ویروس می ایستد در تضاد کامل با گذشته خود نظرات به این بیماری و همچنین به عنوان پوشش از برجسته دیگر میزبان در شبکه. شرکت میزبان Ainsley Earhardt گفته بود تنها چند روز قبل از آن “امن ترین زمان برای پرواز” برای ما شهروندان اما در روز سه شنبه او را تشویق بینندگان به “دیگران فکر می کنم.”

Kilmeade قبلا به نام coronavirus یک “شکستن” جو بایدن به عنوان او در حال حاضر بهانه ای برای جست و خیز زندگی می کنند حوادث و کاهش خطر ابتلا به ساخت یکی دیگر از اشتباه.

همچنین در rt.com کاخ سفید وعده های دیگران بزرگ به شرکت های هواپیمایی…و آمریکایی ها را بیش از حد بررسی کنید

فردا میزبان تریش ریگان — که دیگر در هوا — اخراج ویروس به عنوان یک استیضاح کلاهبرداری در برابر تهمت و جسی Watters بستری بیش از آخر هفته او نبود مصرف اجتماعی فاصله جدی و رفت به شام.

لحن قطعا تغییر کرده است اما آن را به دلیل نگرانی واقعی است رخنه کرد و راه خود را به شبکه و یا آنها فقط استفاده از یک لحظه ؟

د Blasio بازدید ورزشگاه

نیویورک شهرستان, شهردار, بیل د Blasio احساسات در coronavirus را نیز تحت بررسی. شهردار شانه ای بالا انداخت انتقاد در روز سه شنبه بیش از او در حال کشف رفتن به سالن عمومی تنها چند ساعت قبل از فرماندار اندرو کومو اعلام کرد روز دوشنبه که تمام امکانات از جمله بودند که در بسته دولت است.

“من آن را دریافت نمی,” de Blasio گفت: MSNBC وقتی پرسیده شد که مورد انتقاد است. به عنوان شهردار این شهر آن را سخت به این باور de Blasio غافل شد که ورزشگاه رفتن به بسته شدن و رفت به هر حال که نشان می دهد هم او را باور نمی کند در معرض خطر است به عنوان بالا به عنوان راهنمای شهرستان خود دولت یا او فکر نمی کنم در ورزشگاه بودند یک تهدید تا کومو در واقع خود را اعلام.

کسانی که مزاحم millennials

مشاهیر نیز بهره گرفته coronavirus به شرم وای که حاضر به از خود جدا کنند. بازیگر هیلاری داف راه اندازی بیهوده گویی در Instagram در برابر “هزاره یک سوراخ**” که حاضر به ماندن در خانه او چیزی است که بدون شک قادر به انجام با تشکر از خانواده سلطنتی چک که به احتمال زیاد اکثر آمریکایی ها سرخ شدن.

همچنین در rt.com Coronavirus تماس با ما’ ‘ثروتمندترین کشور’ بلوف: آن را چسبیده به گران اسطوره یا تکامل تحت فشار ؟

سیاستمداران مانند اسکندریه Ocasio-کورتز نیز گرفته بشود افراد جوان هنوز mingling ، او به تازگی به توییتر گرفت به انتقاد مردم “زیر 40” هنوز هم در ازدحام کافه ها و رستوران ها. این سخنان گرچه آمد و تنها چند روز پس از کنگره پیشنهاد آن را به “مستقیم نژادپرستی” است که مردم نمی شد و در ادامه به بازدید از رستوران آسیایی با توجه به کروناویروس که اعتقاد بر این است که منشأ در ووهان چین.

فیلم کمدی “PSA’

حداکثر و مل بروکس در زمان یک رویکرد متفاوت هنگامی که ترویج اجتماعی فاصله و خود انزوا. حداکثر به نظر می رسد در یک ویدیو را با کمدین پدر — که 93 — با خیال راحت پشت شیشه و صحبت در مورد اهمیت نگهداری از سالمندان به عنوان coronavirus به شمار خطر بسیار بالاتر به آنها.

در PSA به ‘جنگ جهانی Z’ نویسنده است که از لحاظ فنی صحبت کردن در مورد بیماری او معتقد است به طوری جدی او نمی تواند اطراف خود را پدر اما این نقش بیشتر شبیه یک کمدی معمول است.

در حالی که coronavirus قطعا مخرب به ویژه هنگامی که شما در نظر بگیرید در سراسر جهان مرگ و میر به نظر می رسد استفاده می شود در ایالات متحده بیشتر به عنوان یک شیرین کاری تبلیغاتی است. این تماس به سوال چگونه به طور جدی ترین ‘پاچه’ چهره های عمومی در واقع این بیماری به دلیل اقدامات خود را به نظر می رسد سنگین تر بودن خود نگران باشید.

مانند این داستان ؟ به اشتراک گذاری آن با دوستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de