ایسنا متهم به “کسب درآمد از نژادپرستی’ پس از ارسال گرافیک از بازار سود پس از قتل سیاه

رادیو فردا آمد زیر آتش برای پخش یک گرافیک که نشان داد وال استریت افزایش پس از مرگ جورج فلوید در حالی که خیابان اصلی سوخته است. این شبکه عذرخواهی کرد به صورت نمودار و گفت آن ارائه شد خارج از چهار چوب.

فلوید مرگ در دست افسر پلیس درک چوین در مینیاپولیس دو هفته پیش – برانگیخته موج از سراسر کشور اعتراضات و شورش ها و ناآرامی های مدنی. در عین حال در میان هرج و مرج, کسب و کار پررونق است در امریکا – حداقل با توجه به آخرین آمار و ارقام از وال استریت.

میانگین صنعتی داو جونز به دست آورده بیش از 2000 امتیاز فلوید پس از مرگ حتی به عنوان معترضان به معنای واقعی کلمه مجموعه واشنگتن دی سی در آتش است. بسته شدن در بیش از 27,000 روز جمعه شاخص Dow به بالاترین نقطه از ماه فوریه بازیابی بیش از 80 درصد از ضرر و زیان خود را پس از Coronavirus چهار وال استریت ماه زیر است. Standard & Poors 500 نیز افزایش 3.5 درصد در یک هفته پس از فلوید مرگ است.

برای قرار دادن که در چشم انداز فاکس نیوز روز جمعه قرار داده شده است که تجمع در کنار بازار مشابه سود پس از سانحه نژادی حوادث را در تاریخ آمریکا: پلیس تیراندازی به مایکل براون در فرگوسن میسوری در سال 2014; تبرئه از افسران پلیس لس آنجلس که ضرب و شتم رادنی کینگ به پالپ در سال 1992; و ترور از حقوق مدنی قهرمان مارتین لوتر کینگ در سال 1968.

شبکه توصیف بازار دست انداز به عنوان “اخبار مثبت” و شواهد از “قطع ارتباط بین آنچه سرمایه گذاران تمرکز و آنچه اتفاق می افتد در بقیه کشور است.”

بینندگان به خشم آمده بودند. در میان آنها بود و دموکرات کنگره بابی راش (ایلینوی) که استدلال می کرد که گرافیک “می گوید هر @FoxNews بیننده که سیاه و سفید زندگی می کند می تواند برای رد و بدل بازار به دست آورید.”

با خشم ساختمان آنلاین, Fox عذرخواهی کرد در روز شنبه برای پخش این گرافیک با سخنگوی آن گفت: “باید هرگز پخش در تلویزیون بدون کامل بافت.”

که زمینه این است که “ناآرامی های اجتماعی مسائل بسیار کمی در دراز مدت تاثیری بر بازار” دیوید مربی, مدیر عامل شرکت سرمایه گذاری, شرکت تحقیقات جدید, سازه, گفته مجله فورچون در اوایل این هفته. نیز وال استریت ژورنال به نام دست انداز در بازار “معمولی” با معامله گران به جای شرط بندی در بهبود اقتصادی به جای فروپاشی اجتماعی.

همچنین در rt.com پست-مستند کار بازیابی شماره های پخته شده اما نه به این دلیل که پل کروگمن و هرگز باور Trumpers

در واقع با مستند اقدامات برداشته و در تمام 50 ایالت و coronavirus مرگ و میر و عفونت عقب کشیدن سرمایه گذاران به احتمال زیاد مالش دست خود را با خوشحالی در بازگشت به کسب و کار و نه یک تبار به هرج و مرج. به همین ترتیب وال استریت به احتمال زیاد مکان وزن بیشتری در کاهش تعداد مدعیان بیکاری – روز جمعه اعلام کرد که نسبت به کاهش انسجام اجتماعی.

بافت به عنوان آنها می گویند همه چیز است.

مانند این داستان ؟ به اشتراک گذاری آن با دوستان!

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de