چهار راجر سنگ دادستان ترک مورد به عنوان DOJ پشت پایین از ‘وحشتناک & ناعادلانه’ صدور حکم مشاوره لعنتی با مغلوب ساختن پیشی جستن

آمریکا وزارت دادگستری است تجدید توصیه آن است که سابق مغلوب ساختن پیشی جستن مشاور راجر سنگ خدمت به نه سال زندان برای دروغ گفتن به کنگره به جای به تعویق انداختن دادگاه در حالی که چهار نفر از آن دادستان استعفا کرده اند.

مجازات خود توصیف “شیاد کثیف” با هفت تا نه سال در زندان “می تواند به عنوان بیش از حد و بی جا,” دادستان گفت: در بیانیه ای در روز سه شنبه. “در نهایت دولت به عهده دادگاه به آنچه به عنوان حکم خاص مناسب است.

به گزارش ظهور, اخبار شکست که منجر وکیل برای دولت و هارون Zelinsky حال خارج از این مورد است. بیشتر چه, پاورقی در پرونده نشان داد Zelinsky تا به حال نه تنها استعفا از سنگ مورد, اما همچنین به طور کامل از پست خود به عنوان دستیار ویژه آمریکا برای منطقه کلمبیا.

یکی دیگر وزارت دادگستری منبع گفته فاکس نیوز که “محکومیت توصیه این بود که آنچه در حال جریان شده به بخش” – ادعای خود را نشان می دهد دادستان ممکن است تحریف حکم او برنامه ریزی شده توصیه می شود.

بعد از آن در روز سه شنبه بعد از ظهر دستیار ما وکیل Jonathan Kravis همچنین اعلام کرد استعفای خود را از هر دو مورد و کار خود را در DOJ. ما وکلای آدم Jed و مایکل Marando نیز انصراف خود را از این مسئله جدا دادگاه براده نازل شده در روز سه شنبه.

مدت کوتاهی پس از این استعفا اعلام شد تهمت در زمان یک ضربه تند وشدید زدن در دادستان نشان می دهد آنها “مولر مردم” که “برش زد و پس از قرار گرفتن در معرض برای معرفی” آنچه که او به عنوان یک “مضحک 9 سال حکم زندان” به سنگ. در خط با اظهارات قبلی خود را تهمت ناودان تبانی پروب به عنوان “این Mueller کلاهبرداری” با این استدلال که خود را مشاور سابق “رو در یک تحقیق که غیر قانونی بود.”

دادستان اعلام کرده بود در یک شنبه تشکیل پرونده که سنگ “نمایش داده شده برای تحقیر این دادگاه و حکومت قانون” که خود را ‘جنایات’ – دروغ گفتن تحت سوگند شهادت دستکاری و مانع کنگره رسیدگی به اتهام دخالت روسیه در سال 2016 انتخابات – به نور آمد. خواه عمل خشن جمله باید به عنوان “ژنرال بازدارندگی” برای “مرگبار دشمن” نمایندگی “خارجی انتخابات دخالت” این یادداشت توصیه و اصرار او در خدمت به عنوان یک یادآوری است که “ما فرایندهای دموکراتیک می تواند تنها اگر کسانی به نام شهادت حقیقت را بگویید و…عواقب جدی دروغ در فروشگاه برای کسانی که نمی کنند.

سنگ دفاع از استدلال کرد که 15 تا 21 ماه بیشتر بود معمولی با توجه به تخلفات مشاهده است که مبارزات انتخاباتی مشاور تا به حال هیچ نقشی در به دست آوردن ایمیل های به سرقت رفته از کمیته ملی حزب دموکرات یا هیلاری کلینتون در مبارزات انتخاباتی مدیر جان پودستا و ارائه شده به ویکی لیکس و نه تا به حال این کاوشگر به همراه داشت شواهد وعده داده شده “تبانی” بین مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین و روسیه است. سنگ خود را ثبت درخواست دادگاه برای جلوگیری از زندان در دسترس نباشد و حتی شاهد او ظاهرا مرعوب – کمدین سفت Credico – خواسته است که او تنها بود و محکوم به آزادی مشروط اعتراف او در واقع احساس جسمی در معرض خطر سنگ “تهدید.

اما این تهمت توییتر درخواست تماس را “وحشتناک و بسیار ناعادلانه وضعیت” است که در آن سابق خود کمپین متحد پیدا کرده بود خودش که رو سنگ گرفتاری روند میان #MAGA مشروط.

آشکار DOJ برگشت ساعت بعد, جای تعجب نیست, تنظیم کردن خود firestorm.

مغلوب ساختن پیشی جستن بعدا به خبرنگاران گفت که او بپرسید نه وزارت دادگستری برای تغییر سنگ محکومیت توصیه هر چند او نگهداری آن را در قدرت خود را به انجام این کار. او دو برابر در اعتراض به حکم اولیه خواستار آن را “مضحک است.

سنگ یافت شد گناه در ماه نوامبر به هفت فقره مربوط به تداخل با کنگره ‘Russiagate’ کاوشگر و برنامه ریزی شده است به محکوم هفته آینده.

فکر می کنم دوستان علاقه مند می شود ؟ به اشتراک گذاشتن این داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su