چهار مربیان اخراج شده پس از بررسی کشف نیمه برهنه, مست, cheerleaders در دانشگاه کنتاکی awaydays

دانشگاه کنتاکی sensationally اخراج کل آن cheerleading کارکنان مربیگری پس از بررسی کشف برهنه در ملاء عام به استفاده از الکل و رفتار نامناسب.

هلهله سر مربی جومو تامپسون و دستیار مربیان بن سر اسپنسر قبیله و Kelsey پارك بودند از کار اخراج شده پس از بررسی که در بر داشت در حوادث نامناسب روال تا حدی-لباس cheerleaders و سوء استفاده از الکل گرفته شده بود تحت مربیان’ پاسداشت طول off-campus حوادث.

با توجه به آزادی مطبوعات از دانشگاه به مدت سه ماه بررسی دیدم که مربیان به حال “موفق به ارائه مناسب و نظارت در خارج از دانشگاه حوادث است.”

همچنین در rt.com ‘UFC است!’ هشت ضلعی دختران به خود یاد لباس برای Instagram برای جشن UFC بازگشت به صفحه نمایش ما (عکس)

این تحقیقات کشف یک میزبان از سوء رفتار از جمله سردسته بودن تشویق به انجام در حالی که نیمه برهنه و مصرف بیش از حد الکل که منجر به برخی از cheerleaders نیاز به درمان های پزشکی.

Cheerleaders انجام شده “سبد پرتاب” که در آن آنها را به هوا پرتاب در حالی که هر دو انتها یا ته در نظر برخی از کارکنان مربیگری.

همچنین در rt.com ‘خانواده دیوانه هستند’: ستاره تنیس جن بوچارد در شوک به عنوان فن مناقصه $85,000 برای شام تاریخ

یکی دیگر از حادثه دیدم cheerleaders کارگردان اعضای دیگر به پوشیدن لباس بدون لباس زیر و انجام نامناسب و شعارهای در حالی که حوادث مربوط به مصرف بیش از حد الکل.

“مشاور و مربیان موفق به متوقف کردن یک فرهنگ متوحش کننده, استفاده از الکل و برهنه در ملاء عام در خارج از دانشگاه فعالیت های که در آن آنها در حال حاضر” گفت: Eric N. دوشنبه, دانشگاه, معاون اجرایی رئیس جمهور برای امور مالی و اداری.

“دانش آموزان ما شایسته بیشتر مسئول رهبری و دانشگاه کنتاکی خواسته های آن.”

همچنین در rt.com روح خواهر: روسیه ‘محبوب ترین’ cheerleaders نه fazed رقص سرد در تابستان و آب و هوا

تحقیقات آغاز شد توسط یک عضو خانواده یکی از سردسته پرچم رفتار نامناسب در پردیس سفر.

دانشگاه کنتاکی را cheerleading برنامه یکی از بهترین ها در ایالات متحده با موسسه برنده 24 مسابقات قهرمانی ملی در طول 35 سال گذشته. این تیم تا به حال موفق به کسب چهار ملی عناوین از سال 2016 تا 2019.

همچنین در rt.com ‘ما هشت ضلعی دختران بخشی از UFC با نام تجاری’: Dana White انتقاد شدید از ایده ممنوعیت چادری مدل

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de