چهار چینی مسافران در کشتی کروز که از منوی view در یک پورت نه چندان دور از شهر نیویورک بستری بوده و پس از غربالگری coronavirus. ما در حال حاضر دارای دوازده تایید coronavirus موارد است.

گردشگران میان دو ده اتباع چینی که دریافت یک معاینه پزشکی و پس از رویال کارائیب سرود دریاها که مجموعه بادبان برای کارائیب در ژانویه 27, بازگشت به نیوجرسی پورت. چهار مسافر در کشتی کروز مشخص شد که تب و whisked دور به بیمارستان دانشگاه در نیوآرک که منفی-فشار اتاق انزوا. حداقل دو نفر از چهار نفر گرفته شد کشتی بر روی برانکارد.

بینن شهردار جیمی دیویس گفته است که یکی از بیماران داده شد تیلنول و تب از بین رفت. سه نفر دیگر هنوز تحت نظارت. دیویس اشاره کرد که هیچ یک از مسافران کشتی کروز هستند که از ووهان کانون شیوع کروناویروس.

بیانیه ای از رویال کارائیب گفت: شرکت “نزدیک نظارت بر تحولات در مورد کوروناویروس و دقیق پروتکل های پزشکی در محل پردازنده کشتی های ما.” آنها اشاره کرد که روش های غربالگری شده اند “بالا” در پاسخ به شیوع بیماری است.

همچنین در rt.com مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید: شی جین پینگ ‘شارپ’ رهبری را شکست coronavirus در U-نوبه خود در شرایط سخت ضد چین و بلاغت

ایالات متحده در حال حاضر دوازده تایید coronavirus موارد است. سه نفر تحت قرنطینه در شهر نیویورک آزمایش منفی برای این ویروس در حالی که مقامات بهداشت هنوز در انتظار نتایج برای دو نفر دیگر.

بیش از 600 نفر باید جان از این ویروس با اکثریت قریب به اتفاق از مرگ و میر رخ داده در چین است. بیش از 31,000 مردم آلوده شده اند در سرزمین اصلی چین به تنهایی به عنوان دولت ها در سراسر جهان تقلا برای کنترل شیوع.

مانند این داستان ؟ به اشتراک گذاری آن با دوستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im