سابق جهان عنوان رقیب آنتونی cake eater نشان می دهد درگذشت پدر از coronavirus با وجود اینکه ‘مناسب و سالم’

انهدام آنتونی cake eater نشان داده است که پدرش در گذشت, پس از یک نبرد مرگبار کرونا ويروسی است که در حال حاضر هزاران نفر ادعا زندگی می کند.

بوکسور که به چالش کشیده سرگئی کوالف در WBO نور-سنگین وزن جهان عنوان جلسه در روسیه در سال گذشته با انتشار بیانیه ای در Instagram اوایل روز یکشنبه به می گویند که پدر او را به حال تسلیم به Covid-19 و تایید کرد که او تا به حال دچار هیچ شرایط از پیش موجود است که ممکن است پیچیده خود را درمان.

در آشکار اخبار 28 ساله در لندن التماس مردم به رعایت دستورالعمل های مطرح شده توسط دولت بریتانیا طراحی شده به آدرس مرگبار افزایش موارد به عنوان کشور حرکت گذشته 1,000 مرگ و میر مربوط به بیماری.

من بسیار خصوصی فرد و صادقانه بگویم من هنوز هم در شوک است اما شاید این می تواند کمک به مردم برای ماندن در خانه,” cake eater گفت. “پدر من گذشت از این ویروس دیروز و او متناسب با مسائل مربوط به سلامت.

من پزشک نیستم اما من نمی دانم اگر شما اقامت در خانه شما کمتر احتمال دارد به آن را گرفتن و یا تصویب آن در, آن را به طور جدی ارزش ریسک کردن نداره.”

Cake eater که حرفه ای ضبط می ایستد در 19-1 بود به مبارزه لیندون آرتور ماه بعد اما بود که به تعویق افتاد تا ژوئیه با توجه به زمان بحران بهداشتی. همه بوکس لغو شده است در انگلستان حداقل تا پایان ماه آوریل است.

فرانک وارن و هر کس در Queensberry تبلیغات می خواهم به بیان مخلص آنتونی cake eater و خانواده اش پس از گذشت نابهنگام پدرش” یک بیانیه از فرانک وارن تبلیغاتی شرکت به عنوان خوانده شده.

کروناویروس یک موضوع است تحت تاثیر قرار همه ما اما این باعث نمی شود که فرد تلفات را کمتر غم انگیز است. ما امیدواریم که که طرفداران خود را گوش دادن به آنتونی درخواست قلبی برای مردم به دولت مشاوره به طور جدی بنابراین ما می توانید سعی کنید و به حداقل رساندن درد و رنج دیگران.”

چند بوکسورهای ساخته شده اند کمک های خیریه برای کمک به مبارزه با Covid-19. امیر خان ارائه کرده است استفاده از چند میلیون پوند برگزاری مراسم عروسی او در عمل به انگلستان خدمات بهداشت ملی در حالی که تایسون خشم فراهم کرده است هزاران نفر از بطری های یک هیدراتاسیون نوشیدنی به خط مقدم پزشکی کارگران است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de