سابق گلدمن ساکس مدیر عامل شرکت می گوید ساندرز ریاست جمهوری خواهد ‘خراب کردن اقتصاد ما’ او می شود در توییتر

سابق مدیر عامل شرکت گلدمن ساکس که به علت بحران مالی 2008 و ادعا کرده برنی ساندرز را خراب اقتصاد و “پیچ ما” اگر رئيس جمهور منتخب باعث توییتر به او یادآوری از رکود بزرگ.

میلیاردر لوید Blankfein توییتی در روز چهارشنبه که ساندرز است “فقط به عنوان پلاریزه به عنوان تهمت و او را خراب کردن [آمریکا] اقتصاد و نمی مراقبت در مورد [آمریکا] نظامی” قبل از اضافه کردن: “اگر من پسر من با ساندرز این زمان در اطراف.”

توییت شد و بلافاصله با بمباران انتقاد منفی. کاربران توییتر نبود مانع در برابر مردی که ادعا کرد که بانک “انجام کار خدا” برای توجیه دادن به کارکنان خود پاداش بزرگ در میان بحران مالی 2008.

“‘او را خراب کردن اقتصاد ما’ – مرد که خراب اقتصاد ما” یک پاسخ گفت. یکی دیگر از دیدگاه تمسخر Blankfein تلاش برای لینک ساندرز به روسیه است. “من مطمئن هستم که پوتین صرف هر ساعت از هر روز استراتژیسازی در مورد او چگونه می توانید آمریکایی, بهداشت و درمان, آموزش و پرورش و مسکن.” یک برنی ساندرز فعال گروه نیز اخراج در میلیاردر, به tweeting: “هنگامی که شما می گویند” ما اقتصاد ” که اقتصاد خواهد بود که لوید?”

این اولین بار نیست که ساندرز و Blankfein کشیده شد به یک آنلاین تف کرد. در سال 2019 که ساندرز پیشنهاد کرد که سهام شرکت buybacks باید محدود شود این جفت ارز رو به ناخوشایند عقب و جلو در توییتر. Blankfein استدلال کرد که سهام buybacks اجازه می دهد سرمایه گذاران به سرمایه گذاری مجدد در “بالاتر رشد کسب و کار است که تقویت اقتصاد و اشتغال” در حالی که ساندرز گفت که صرف پول در آنها به جای افزایش دستمزد کارگران فقط “افزایش ثروت میلیاردرهای مانند [Blankfein].”

همچنین در rt.com ساندرز لبه های بیرون Buttigieg به پیروزی نیوهمپشایر اولیه پس از گردن و گردن مسابقه – پیش بینی

در طول Blankfein زمان تصدی به عنوان مدیر عامل شرکت گلدمن او سازی بانک سرمایه گذاری به بهره گیری از بحران مالی 2008. این شرکت ساخته شده و مقدار باور نکردنی از پول شرط بندی در برابر وام مسکن و سپس به دروغ به سرمایه گذاران در مورد آن شد و در نهایت مجبور به پرداخت $5.1 میلیارد دلار خسارت برای خود نقش است.

مانند این داستان ؟ به اشتراک گذاری آن با دوستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im