سابق مینیاپولیس افسر پلیس به اتهام قتل جورج فلوید به نظر می رسد در دادگاه برای اولین بار بیش از مرگ است. فلوید کشته شدند در حالی که در بازداشت پلیس موجب اعتراضات گسترده علیه خشونت پلیس.

درک چوین به نظر می رسد در کوتاه شنوایی در Hennepin شهرستان دادگاه منطقه از طریق لینک ویدئو و قاضی تعیین وثیقه در $1.25 میلیون بدون شرایط و یا $1 میلیون با شرایط. با توجه به شرایط مشخص شده اگر ارسال پایین تر قرار وثیقه مقدار چوین را برای جلوگیری از تماس با فلوید خانواده و خودداری از دست زدن به سلاح گرم و انجام هر گونه کار پلیس است.

چوین چهره به اتهام قتل درجه دوم بدون قصد سوم-قتل درجه و درجه دوم در قتل نفس. دادگاه بعدی او ظاهر است برای ژوئن 29. او وارد هر درخواست در طول روز دوشنبه شنوایی.

اتهامات آمد چهار روز پس از چوین زانو در Floyd گردن برای بیش از هشت ساعت در مه 25 در حالی که دستگیری او به ظن استفاده از جعلی $20 bill با وجود فلوید بارها و بارها گفت که او نمی تواند نفس بکشد. فلوید لحظات پایانی ثبت شد در دوربین توسط اطرافیان و رفت ویروسی آنلاین, نقشه کشی گسترده محکومیت و تحریک یک کشور ضد خشونت پلیس جنبش است که پس از گسترش در خارج از کشور.

همچنین در rt.com یک نفر زخمی پس از انفجار خودرو جورج فلوید تجمع در سیاتل باز آتش

در این فیلم شاهد عینی نیز نشان داد سه نفر دیگر از افسران پلیس در سایت – دو نفر از آنها J الکساندر Kueng و توماس لین کمک چوین در برگزاری فلوید در حالی که سوم Tou Thao ایستاده بود. سه برگزار شد و در زندان Hennepin شهرستان به $1 میلیون وثیقه بدون شرایط و یا $750,000 وثیقه با شرایط نیز برنامه ریزی شده خود را بعدی دادگاه ظاهر در ژوئن 29.

تمام چهار افسران ابتدا اخراج بیش از فلوید را به قتل قبل از شارژ بودن. در یکشنبه, مینیاپولیس, شورای شهر اعلام کرد که تا به حال تصمیم به انحلال اداره پلیس اگر چه هنوز روشن نیست که چگونه این تسهیل خواهد شد.

همچنین در rt.com بی پروا توییتر هشتگ یا جدی آینده سیاست ؟ ما پلیس را RT نظرات خود را در ‘پال خواستار قطع بودجه دولت پلیس’ کمپین

فکر می کنم دوستان علاقه مند می شود ؟ به اشتراک گذاشتن این داستان!

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

نرم افزار گرامرلی