این ‘جوکر’ ستاره استفاده می شود وقت خود را در اسکار مرحله به موعظه به مردم در مورد غذا خوردن حبوبات نوشیدن شیر و حتی انصراف از فرهنگ یکی از مهمترین و گسترده عجیب ترین سخنرانی تا کنون.

پس از برنده بهترین بازیگر جایزه اسکار برای نقش خود در فیلم ضربه ‘Joker,’ Joaquin Phoenix زمان مرحله و ranted در مورد همه چیز از نوشیدن شیر به “غارت” منابع جهان.

این بازیگر که صریح وگان شرمنده مردم برای استفاده از شیر برای حبوبات و قهوه در یک نقطه.

“ما احساس می کنیم حق تلقیح مصنوعی گاو و هنگامی که او به هنگام تولد ما سرقت نوزاد حتی اگر گریه می کند او را از غم و اندوه در حال تردید و سپس ما او را شیر که در نظر گرفته شده برای او گوساله و ما آن را در قهوه و غلات” بازیگر گفت: بعد از صحبت کردن تا مردم را “اشتراک” و “دادن به صدای بی صدایان.”

به عنوان اگر که نیست به اندازه کافی ققنوس نیز موعظه در مورد افرادی که بیش از حد “قطع از جهان طبیعی” و “غارت” زمین برای آن منابع طبیعی است.

تماس های خارج برای تلقیح گاو نبود دقیقا یک برنده در رسانه های اجتماعی.

یکی نیست به جعبه, در, ققنوس نیز به نام ‘انصراف از فرهنگ’ در یک نقطه با استناد به گذشته خود را “رذل” رفتار در مجموعه. پس از ذکر خود دشوار, رفتار, ققنوس تشویق مردم به “انصراف از یکدیگر را برای اشتباهات گذشته.”

همچنین در rt.com ‘ما بیدار’: Joaquin Phoenix می پیوندد جین فوندا در, DC, آب و هوا, اعتراض به موعظه در مورد گوشت و لبنیات و پرواز-shame خود

فکر می کنم دوستان علاقه مند می شود ؟ به اشتراک گذاشتن این داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

نرم افزار گرامرلی