“بسیاری از قدرت های خارجی” به دنبال تضعیف دولت هند, ترس از این کشور افزایش به شهرت جهانی, وزیر دفاع Rajnath Singh هشدار داده است.

“بسیاری از قدرت های خارجی در حال تلاش برای شکستن از کشور ما است. آنها نمی خواهند یک دولت با ثبات در هند, چرا که آنها می توانید ببینید ما آینده کشور است که نه تنها در راه خود را به تبدیل شدن به یک ابرقدرت جهانی بلکه جهانی معلم یا استاد” بالا دفاع گفت: با توجه به جمع در لکهنو پایتخت ایالت اوتار پرادش است.

سینگ به عنوان مهمان افتخاری در طول سه روز برگزاری به میزبانی Ekal Vidyalaya یک سازمان غیر دولتی اختصاص داده شده به آموزش و پرورش و توسعه در مناطق روستایی هند است. صحبت های روز سه شنبه گفت: هند نمی خواهد با استفاده از آن رشد نفوذ به ارعاب کوچکتر ملل را به اطاعت.

“نکته اصلی در مورد تبدیل شدن به یک جهانی استاد است که شما احساس نمی ترسم. وجود دارد بسیاری از ابرقدرت در جهان است که القای ترس در مردم اما هند می خواهد به یک معلم همراه با یک ابرقدرت دلیل این که شما احساس نمی ترسم وقتی که شما با کارشناسی ارشد خود را,” او گفت:, به نقل از هندوستان تایمز.

همچنین در rt.com این رسمی است! هند سبقت بریتانیا و فرانسه برای تبدیل شدن به جهان 5th بزرگترین اقتصاد

در ماه گذشته گفت: قدرت های خارجی در تلاش بودند تا با استفاده از بحث تابعیت (متمم) قانون (کا) برای تضعیف دولت هند.

“سوء تفاهم است که در حال گسترش به گمراه کردن مردم است. من احساس می کنم وجود دارد قطعا دست نیروهای خارجی در پشت این, که می خواهند به تضعیف هند,” او گفت:.

این کا کمک های مالی شهروندی سریع به مردم از همسایه مسلمان-اکثر کشورها به عنوان طولانی به عنوان آنها متعلق به هفت مذهبی گروه های اقلیت وجود دارد. دولت هند توضیح داد که این یک عمل انسان دوستانه با هدف حفاظت از پناهندگان آسیب پذیر می کند و به هیچ وجه تبعیض علیه مسلمانان است. این قانون موجب تظاهرات گسترده در هند در حالی که چندین مخالفان کنترل متحده حاضر به پیاده سازی آن.

مانند این داستان ؟ به اشتراک گذاری آن با دوستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

نرم افزار گرامرلی