سه زن دبیرستان دونده در کانکتیکات واصل طرح دعوی در دادگاه فدرال با هدف جلوگیری از تغییر جنسیت از ورزشکاران شرکت کننده در ورزش است.

Selina Soule, Chelsea میچل و Alanna اسمیت ادعا کرده اند که فراجنسیتی دونده که مجاز به رقابت در برابر آنها را در مسابقات دانشجویی باید یک مزیت ناعادلانه علیه زن متولد همتایان محروم کردن آنها از کمک هزینه تحصیلی است.

ادامه مطلب: ‘از بین بردن زنان ورزشی’: خشم پس از نما دوچرخه سوار راشل مک کینون در دفاع از عنوان قهرمانی جهان

ذهنی و جسمی ما می دانیم که نتیجه قبل از مسابقه حتی شروع می شود ، “که بیولوژیکی بی عدالتی نمی کند برود چرا که از چه کسی معتقد است در مورد هویت جنسیتی. تمام دختران شایسته این شانس را به رقابت در یک سطح میدان بازی.”

کت و شلوار بود که در برابر کانکتیکات انجمن مدارس-کانکتیکات Interscholastic Athletic کنفرانس حول Andraya Yearwood و تری میلر – دو نما سالمندان دبیرستان که با هم موفق به کسب 15 دولت عناوین مختلف در حال اجرا حوادث.

دختران شایسته برای رقابت در یک سطح میدان بازی. آنها را مجبور به رقابت در برابر پسران نیست عادلانه خرد رویاهای خود را و از بین می برد و ورزشی خود را فرصت” گفت: چریستینا هولکوم وکیل به نمایندگی از دختران است.

Yearwood و میلر در پاسخ به اقدام قانونی با صدور بیانیه ای گفت که آنها را در دفاع از حقوق خود را به انجام در مسابقات.

همچنین در rt.com ‘ایجاد یک رده جدید’: خشم پس از تغییر جنسیت دونده ادعای ما زنان کالج, عنوان

وجود دارد یک سابقه طولانی به استثنای دختران از ورزش و پلیس بدن ما” میلر در بیانیه ای گفت. “من یک دونده و من را حفظ خواهد کرد در حال اجرا و ادامه جنگ برای من وجود من, جامعه و حقوق من.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

نرم افزار گرامرلی