فوتبالیست همسران در جنگ: Raging Rebekah Vardy به شکایت Coleen Rooney در £1 میلیون دادگاه بیش از ‘Wagatha کریستی’ ردیف

یکی از مهمترین bizarrely جاذب ردیف تا کنون به دست گرفتن رسانه های اجتماعی خواهد شد که حداقل یک فصل دیگر با گزارش که فوتبالیست همسران Rebekah Vardy و Coleen Rooney مجموعه برای £1 میلیون دادگاه عالی افترا نبرد.

رونی – همسر سابق انگلستان و منچستر یونایتد ستاره Wayne – شد و بعید است که نویسنده از یکی از مشهورترین قطعات نثر تا کنون به لطف رسانه های اجتماعی که در سال گذشته او متهم Vardy که همسر لستر سیتی مهاجم جیمی از نشت داستان به آفتاب روزنامه در تلاش برای besmirch او شهرت.

ادامه مطلب: دوست یا دشمن ؟ وین رونی و همسر کالین متهم همکار WAG Rebekah Vardy از نشت Instagram داستان به مطبوعات

ایجاد تنش در یک شیوه ای چاشنی نویسندگان خواهد بود افتخار, Coleen Rooney دقیق و گسترده خود آیفون تلاش برای ensare قرار مجرم پشت نشت معروف آشکار اتهام مقصر با تعلیق پر از آخرین خط: “این… Rebekah Vardy.”

تلخ ردیف بین دو دوستان سابق منجر به Coleen Rooney, 34, دوبله شده ‘Wagatha کریستی” در اشاره به او مهارت های کارآگاهی و مخفف – همسران و دوست دختر (شوخ طبع) – به طور معمول متصل به شرکای فوتبال به زبان انگلیسی با مشخصات بالا ستاره.

اما Vardy, 38, همواره رد کرده است که او در پشت نشت به روزنامه و در حال حاضر گزارش گرفتن رونی به دادگاه به شکایت او برای افترا در یک طرح دعوی در دادگاه است که می تواند رسیدن به £1 میلیون ($1.25 میلیون).

هیچ جزئیات این مورد ساخته شده اند اگر چه هر دو طرف گفته بود مایل به ایستادگی برای دفاع از خود.

Vardy اعتقاد بر این است که بیشتر علاقه مند به دریافت یک عذرخواهی برای مواد منفجره ادعا می کند به جای هر مالی کفاره.

این جفت ارز گفت: قبلا نزدیک پس از پیوند در مسابقات یورو 2016 در فرانسه که در آن شرکای خود بودند و هر دو در عمل برای انگلستان اگر چه ردیف منجر به انفجاری و بسیار عمومی ریفت.

Rebekah و جیمی Vardy شده اند با هم برای بیش از شش سال و سه فرزند با هم در حالی که هر دو نیز باید کودکان از روابط قبلی.

Coleen Rooney یکی از بهترین و شناخته شده ترین افراد شوخ طبع در این بازی داشتن با شوهر Wayne سراسر آمدن او از اورتون دانشآموز احساس به منچستر یونایتد و انگلستان همه زمان بهترین گلزن. این زوج دارای چهار پسر با هم.

با وجود معروف شوهران هر دو Rebekah Vardy و Coleen Rooney ایجاد کرده اند نام خود را در حق خود بودن مهره های اصلی از انگلستان مجله براق صنعت ساخت تلویزیون ظاهر و ویژگی به عنوان چهره از خانواده مارک.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de