فوتبالیست تلاش می کند تا ضربه فن در سر اما زخمی تیمی در زمین حمله در برزیل (ویدئو)

یک هافبک برزیلی با هدف وحشی پا زدن در سر زمین مهاجم قبل از دست رفته و مجروح شدن هم تیمی خود را که تا به حال کشتی حامی به طبقه طول خشمگین صحنه در پایان آتشین دولت رقابت دربی.

برونو سیلوا با عجله از روی نیمکت و چرخش پای خود را در سر افتاده فن که شده بود افتاد به چمن توسط دروازه بان ذخیره Gledson پس از عصبانیت مقابله با Avai بازیکنان در طول 2-0 پیروزی در مصاف با Figueirense.

وحشی لگد از دست رفته خود را هدف اما بنا به گزارش چپ شوکه چوب پنبه Gledson نیاز به یک بسته یخ بر روی صورت خود را پس از سیلوا به طور تصادفی clumped هموطن خود در حالی که پلیس سعی در به دست آوردن مجدد کنترل وضعیت.

فیلم از غرفه را نشان می دهد حامیان شکستن از طریق یک perspex مانع در تلاش برای فرار از باتون-دارای حق اعمال پلیس نظامی و پیوستن به طولانی مدت ضایعات در حاشیه که باعث Campeonato Catarinense clash برگزار می شود تا برای بیش از 20 دقیقه است.

تنش در حال حاضر بالا قبل از بازدید کنندگان تاسیس یک فرمانده سرب با دو گل دیرهنگام باعث تجربه سیلوا به گفته goad صفحه اصلی هواداران در ورزشگاه اورلاندو Scarpelli.

بی انتها فن رسیده ویژگی های منطقه پس از خشمگین حرکات ساخته شده توسط برونو بود که شرح داده شده توسط Bolívia Zica به عنوان “ترسو” و متهم از لگد زدن به بی حرکت سر بر روی زمین است.”

سیلوا بود جایگزین در نیمه دوم و در گزارش Time24 به ادعا کرده اند طرفداران شدند ناله گوید: من نمی تحریک شما. من احترام Figueirense. ما فقط باید به جشن پیروزی ما.

همچنین در rt.com تماشا کنید: طرفداران نزاع و جدال در می ایستد در استرالیا, قبل از خانه قهرمان Kyrgios در روسیه Khachanov

این encroacher به نظر می رسد صدمه ندیده بود که او به زور به رهبری دور توسط پلیس در کنار دیگر حامی.

بازیکنان و مسئولان جمع آوری شده در زمین و حفاظت شده توسط یک نظامی گارد قبل از نهایی چند دقیقه بازی از سر گرفته شد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

نرم افزار گرامرلی