فوتبالیست ها شاید استفاده می شود به داشتن خود و مردانگی آنها را به دردسر نیست که یک بازیکن دیگر. که نه مورد در تازه لیگ که در آن یک بازیکن ممنوع شده است برای گاز گرفتن یک رقیب تناسلی مرد.

ممنوعیت برای جویدن ساخته شده اند معروف gnash-مبارک بارسلونا رو به جلو لوئیس سوارز که ممنوع شده است کمتر از سه بار برای حفر دندان مصنوعی خود را به مخالفان در زمین.

اما ما مطمئن هستیم حتی سوارز خواهد سینک بسیار پایین – کاملا به معنای واقعی کلمه – و نه نزول دندان های خود را پس از پایین او را نیش یک بازیکن دیگر نداشته باشد.

این دقیقا همان چیزی اتفاق افتاده است در 2 منطقه تقسیم بین SC ترویلل و به عنوان Soetrich با توجه به انتشار Republicain لررین. پس از بازی دو بازیکن شروع یک درگیری در پارک ماشین.

به عنوان سومین بازیکن از ترویلل سعی در دخالت در هنگام مبارزه از دست تلاش خود را در صلح بودند کمتر از دیپلماتیک دریافت و Soetrich بازیکن در پاسخ به بستن فک خود را در جواهرات خانوادگی.

به عنوان یک نتیجه, Moselle منطقه کمیته انضباطی در شمال شرق فرانسه و در نزدیکی مرز با لوکزامبورگ به حالت تعلیق Soetrich بازیکن به مدت 5 سال از فوتبال است. باشگاه خود را نیز کسر دو امتیاز و تحویل 200 یورو جریمه نقدی ($215).

اینترنت طبعا واکنش نشان داد و با ترس.

انضباطی مدیر کل امانوئل مخابرات در این حادثه گفت: “این بسیار نادر به تحریم از چندین سال وجود دارد کمتر از ده سال است.

“این است که مطمئن شوید که این فایل یک کمی ترد’ اما زمانی که ما تصور خروج از بازی باید شده اند وجود دارد عرق تنش بنابراین لبخند در کمیته انضباطی به سرعت سقوط کرد” مخابرات گفت.

بلافاصله پس از مبارزه ترویلل بازیکن بود با عجله به بیمارستان و کنار چشم آبیاری عذاب او باید رنج می برد, بنا به گزارش های مورد نیاز یک دوجین بخیه و امضا شد کار به مدت چهار روز.

اما در شگفت آور, پیچ و تاب, در ترویلل بازیکن نیز با یک سیلی شش ماه محرومیت توسط کمیته انضباطی برای بخشی خود را در مبارزه بالا نیاز خود را واقع در مناطق جویده.

با توجه به صدمات و مجازات مقعر ما مطمئن هستیم که در آینده نه بازیکن اگر باعث به مبارزه را نیش می زنند

همچنین در rt.com فوتبالیست ‘متاسفم برای جشن امضای برای تیم روسیه با جریان زندگی می کنند, جنسی نوار کاست در اسنپ چت

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

نرم افزار گرامرلی