‘فوتبال بدون هواداران است غمگین از رقص خود را با خواهر’: اسپانیا supremo لوئیس انریکه را کنایه جرقه رم از نیمار, جوک

لوئیس انریکه صحبت کرده غم و اندوه خود را در دیدن اسپانیا در برنامه های بین المللی را در خود نگه دارد در طول COVID-19 همه گیر و طرفداران در واکنش به مدیر شاعرانه مقايسه با کلیپ از نیمار, رقص با خواهر خود را.

بارسلونا و رئیس انریکه آماده شده بود منجر به اسپانیا برای اولین بار در یک تورنمنت بزرگ قبل از یورو 2020 که تا به حال شده است با توجه به شروع ماه آینده به تعویق افتاد, یک سال به عنوان همه گیر گریبانگیر اروپا است.

سابق بین المللی بازگشت به راس در ماه نوامبر پس از پله پایین به مدت هشت ماه برای مقابله با مرگ دخترش است اما در عین حال برای مدیریت یک بازی در دوم املا مسئول اعتراف های او را تماشا می کردند از آلمان پس از بوندسلیگا بازگشت آخر هفته گذشته بوده است “غمگین دید.”

“بدون طرفداران همه چیز را شنیده است و سحر و جادو از لحظه از دست داده است,” او گفت: Colgados دلم Aro داشتن دیده می شود اولین لیگ در اروپا به سر در دوران بحران بازی وسایل در خالی استادیوم تحت دستورالعمل های بهداشتی.

همچنین در rt.com ‘تحقیر زنان’: کره جنوبی باشگاه سیلی زد با رکورد خوب برای قرار دادن عروسک جنس در می ایستد

“این است که غمگین از رقص با خواهر خود را. ما باید درک کنند که این یک کسب و کار و بازگشت فوتبال کمک خواهد کرد که بسیاری از مردم در مقابله با انزوا. اما تماشای ورزش در چنین شرایطی است که قطعا بسیار عجیب و غریب است.”

طرفداران در پاسخ شوخی در رسانه های اجتماعی است که نیمار مهاجم جوان برزیلی که کشیده عناوین در گذشته برای رقص با خواهر او در جشن تولد او را مخالف با انریکه را ارزیابی.

زرق و برق دار به جلو گران ترین فوتبالیست تاریخ زمانی که او پیوست و پاریس سنت ژرمن برای €222 میلیون در سال 2017, اما شانه ای بالا انداخت شکسته پا به حضور خواهر و برادر جوان Rafaella برای چهارمین سال در یک ردیف زیر مارس.

“او پرسید: نیمار, چند؟” خواسته یک فن است و, در حالی که دیگران در پاسخ با عکس از رو به جلو به دنبال شگفت زده کرد و در آغوش Rafaella که با او ارتباط نزدیک با.

نیمار اعتراف به “اضطراب” و “اشتیاق” برای فوتبال پس از تقریبا تمام حرفه ای عمل شده بود به حالت تعلیق در اواسط ماه مارس – احساسات تکرار توسط انریکه که همچنان امیدوار است که بازی های بین المللی می تواند به بازگشت بعد از این سال به عنوان لالیگا و لیگ برتر تلاش رهبران به ترتیب قریب الوقوع سرگیری بازی.

“یورو بود به تعویق افتاد و قطعیت هنوز آویزان در مورد همه چیز” او rued.

همچنین در rt.com ‘این اشتیاق برای فوتبال!’ نیمار اذعان به تجربه ‘اضطراب’ در طول اجرا نبود با توجه به COVID-19

“ما باید برای مقابله با ثابت شک و تردید در مورد همه چیز, بنابراین ما در حال انتظار برای بازگشت از فوتبال و در حال برنامه ریزی مسابقات دوستانه.

“این تیم باید در برگزاری مسابقات چند در سپتامبر اما تنها اگر آن را بی خطر است.

“تا کنون ما کارهای مهم تر را انجام دهید و صبر باید حفظ شود.”

همچنین در rt.com “من در عشق با روسیه!’ – نیمار مدل, خواهر, Rafaella در جام جهانی تجربه

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de