‘فوتبال هرگز همان خواهد بود’: مسی صحبت می کند در بازگشت به اقدام پس از Covid-19 همه گیر

لیونل مسی می گوید فوتبال “هرگز همان خواهد بود” به عنوان ستاره آرژانتینی بارسلونا در مورد بحث بازگشت قریب الوقوع خود به اقدام در پی coronavirus بحران است.

اسپانیا لالیگا رزومه در ژوئن 11 پس از اجرا در سه ماه نبود.

به عنوان با دیگر لیگ های بزرگ راه اندازی مجدد در امثال و آلمان و انگلستان و ایتالیا, فوتبال در اسپانیا را در ابتدا نگاهی بسیار متفاوت به آنچه که قبل از رفته است.

برگزار خواهد شد به صورت روزانه در پشت درهای بسته به عنوان لالیگا شود برای تکمیل این فصل در حالی که اقدامات پیشگیرانه بهداشتی را در محل در هر کجا که ممکن است.

همچنین در rt.com لیونل مسی می گوید coronavirus شکستن می تواند به نفع بازیکنان به عنوان کاپیتان بارسلونا می گوید او مشتاق برای رفتن پس از مستند

مسی گفت: تمام است که آن را “عجیب و غریب” وضعیت برای فوتبالیست – فقط به عنوان با هر کسی را تحت تاثیر قرار در جامعه گسترده تر.

“فوتبال مانند زندگی به طور کلی من فکر می کنم هرگز همان خواهد بود” مسی گفت: El Pais در نظرات نیز به اشتراک گذاشته شده در Barcelona website.

“بازگشت به آموزش های مسابقات و آنچه قبلا انجام داده بود در یک راه طبیعی, در حال حاضر باید دوباره آغاز شده اما به تدریج.

“این خواهد بود که یک وضعیت عجیب و غریب برای ما و برای هر کسی است که برای تغییر کار معمول خود را پویایی است.

“بسیاری از مردم تا به حال واقعا بد زمان به دلیل این وضعیت آنها را در برخی از راه به عنوان اتفاق افتاده است به تمام کسانی که خود را از دست داده و خانواده و دوستان و حتی نمی تواند به سختی خداحافظی به آنها” آرژانتین ستاره اضافه شده است.

همچنین در rt.com ‘آنها ساخته شده یک بیماری همه گیر به کسب و کار’: بارسلونا لعنتی برای فروش $20 ماسک صورت به عنوان طرفداران متهم به باشگاه تجاری در COVID

زمانی که لالیگا رزومه بارسلونا را پیدا خواهد کرد خود را بالای جدول با دو امتیاز از رقبای اصلی رئال مادرید اگر چه مسی پیشنهاد کرد که بازگشت از فوتبال نمی خواهد کمک به سهولت درد و رنج از آنچه اتفاق افتاده است به عنوان یک نتیجه از Covid-19.

“می تواند وجود دارد هیچ چیز بدتر از از دست دادن مردم شما را دوست دارم بیشتر که باعث ایجاد سرخوردگی عظیم برای من و به نظر من این ناعادلانه ترین چیز از همه” شش-زمان Ballon d’or برنده گفت.

“[ما به یاد داشته باشید همه گیر] با احساس غم و اندوه و نا امیدی برای کسانی که رنج می برد بیشتر به علت از دست دادن عزیزان خود. و همچنین با بی نهایت با تشکر از همه کسانی که مبارزه برای مبارزه با ویروس از مراکز بهداشتی و درمانی.”

مسی و بارسلونا دچار پر سر و صدا بار در ماه های اخیر به دلایل خارج از coronavirus بحران است.

این Nou Camp کاپیتان درگیر شد در یک شکاف با مدیر ورزشی و تیمی سابق Eric Abidal بیش از اخراج از مدیر ارنستو والورده قبل از اتهامات شرم آور پدید آمده است که آمار و ارقام در این باشگاه سلسله مراتب تا به حال اجرای یک کمپین رسانه های اجتماعی به لکه دار کردن شهرت و ارقام از جمله مسی.

همچنین در rt.com مسی بازدید در بارسا در هیئت مدیره به عنوان بازیکن به توافق برسند به 70% کاهش دستمزد بنابراین باشگاه کارکنان معتاد در صورت قطع پرداخت

این باشگاه را تکذیب کرد, ادعای اما مسی صحبت کرد زمانی که دوباره به توافقی برای بازیکنان به قطع پرداخت با توجه به همه گیر متهم هیئت رسیدگی به وضعیت ضعیف.

رو به جلو و سپس پیشنهاد کرد که بارسا تا به حال هیچ شانس برنده شدن در لیگ قهرمانان بازی راه آنها شده اند تحت مدیر جدید Quique Setien – باعث مربی به ادعا می کنند که او نمی خواهد تغییر راه او مجموعه خود را از تیم.

همچنین در rt.com ‘چگونه من مربی’: بارسلونا, رئیس, اصرار سبک تغییر نخواهد کرد با وجود مسی و هشدار داد که در لیگ قهرمانان برنده است ‘ممکن’

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de