فوتبال نیاز به سازمان دیده بان و یا خطر نزولی به یک coronavirus ناشی از جنگ داخلی

فوتبال را می توان بیشتر toxically قبیله ای از ورزش حتی در بهترین زمان. اما همانطور که ما وارد یک ورزشی چشم انداز نابود coronavirus که مشخصه دارای پتانسیل برای تبدیل شدن به حتی بیشتر مخرب خود.

همانطور که با ورزش به عنوان یک کل فوتبال شده است ایمنی از Covid-19 هرج و مرج است.

لیگ های در حال برگزاری در سراسر جهان وجود دارد و طولانی عدم اطمینان بیش از زمانی که (و چگونه) آنها سر گرفته خواهد شد.

در حال حاضر سری آ ایتالیا است که در مکث تا مارس 3 – اگر چه اجماع است که شکستن را گسترش فراتر از آن داده است که این کشور باقی می ماند اروپا کانون Covid-19 شیوع.

در جای دیگر لیگ روز پنجشنبه اعلام کرد که لیگ برتر و حرفه ای دیگر ردیف باقی خواهد ماند به حالت تعلیق تا مارس 30 در اولین.

فا طولانی انگلیسی فوتبال تعلیق تا آوریل 30, گسترش لیگ برتر 2019/20 فصل به طور نامحدود

مشابه پسوند مطمئنا به دنبال در لیگ های بزرگ جهان مانند آلمان بوندسلیگا و لالیگا در اسپانیا در حالی که فوتبال در فرانسه باقی مانده است به طور نامحدود به حالت تعلیق.

یوفا رئیس الکساندر Ceferin خلاصه تا خلق و خوی این هفته پس از تصمیم برای به تعویق انداختن یورو 2020 تا تابستان سال 2021 توصیف این وضعیت به عنوان “بزرگترین بحران فوتبال مواجه شده است و در تاریخ است.”

همچنین در rt.com ‘ما بزرگترین قربانی’: رئیس یوفا Ceferin می گوید: “سلامت اولویت شماره یک’ پس از یورو 2020 به تعویق افتادن

یوفا تصمیم گرفت یک حس مشترک یکی ناشی از نیاز به آزاد کردن تقویم و اجازه می دهد تا در لیگ به بازی می شود را به اتمام برسانید.

همچنین تاکید کرد که این مهم اولویت باید سلامت, طرفداران بازیکنان و دیگران که کار در بازی است.

خیلی معقول.

اما نگاه کمی نزدیک تر میان coronavirus قتل عام و شما را ببینید که فوتبال را قبیله ای سمی است که هنوز هم وجود دارد حباب در زیر سطح.

بزرگترین تجلی شده است که در این بحث بیش از آنچه که اتفاق می افتد باید لیگ را نمی توان به یک نتیجه گیری یا چه کوتاه نسخه از آنها می خواهم نگاه.

یوفا تصمیم دست داخلی لیگ بسیار مورد نیاز فضای تنفس با وسایل خود لیست, اما هیچ کس واقعا نمی داند کاملا تا چه حد اروپا به کروناویروس بحران و یا چه مدت اثرات خود را معطل خواهد شد.

چین گرفته شده بیش از سه ماه به کمرویی از بحران ظهور و دیدن عمده کاهش در موارد; اروپا در مقایسه به نظر می رسد در اوایل تلاطم از وقوع.

در تعلیق آن لیگ به فدراسیون فوتبال ایتالیا پیشنهاد کرد که فصل جاری ممکن است به پایان رسید.همه در همه ،

لیگ برتر ظاهرا در نگاه های مختلف و طرح های احتمالی از جمله بازی 92 همه بازی های باقی مانده در پشت درهای بسته و در خنثی سالن.

اما حتی است که ممکن است امکان پذیر نمی شود اگر اروپا نتواند به مبارزه با Covid-19 در راه چین است.

Karren بردی معاون رئیس West Ham United پیشنهاد کرد که فصل جاری باید اعلام شود باطل و از درجه اعتبار ساقط است.

که به معنی یک کل تنظیم مجدد که در آن او را باشگاه – که در خارج از منطقه سقوط در هدف تفاوت – زندگی می کنند به مبارزه با یکی دیگر از لیگ برتر بعد در حالی که لیورپول – 25 نقاط روشن در بالای جدول را از دست یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا در 30 سال.

بردی بود ذبح برای پیشنهاد و مارک رشوه خوار و فرصت طلب برای جسارت حتی به ذکر است که چشم انداز, اما او تنها کسی نیست که در انجام این کار است.

اگر یک تیم از منافع نهفته پایین یک خیابان خاص آن ممکن است مقدار زیادی از تلاش برای آنها نه به دنبال آن است.

حتی اگر لیگ نیست و باطل آشکار اما به پایان می رسد تا اینکه تصمیم بر اساس جدول رده بندی فعلی و یا از طریق یک مدل پیچیده برای تعیین باقی مانده بازی را بازی (که نیز مطرح شده است) وجود دارد ناچار خواهد شد زوزه از بی عدالتی و نارضایتی بسیار است.

این تنزل باشگاه ادعا می کنند که می تواند آنها اوراق برای بقای این تیم از دست رفته در لیگ قهرمانان مکان خواهد بخار آنها بوده ام سخت انجام می شود.

و پس از آن وجود دارد این تیم محروم از ارتقاء به بالا-لایه وعده داده زمین در کشورهای خود هستند.

وکلا را یک روز درست به عنوان دادخواهی پس از دعوی قضایی واصل شده است.

وجود دارد خواهد بود قطعیت ذاتی در هر مدل یا روش است که تصمیم می گیرد این لیگ دیگر از بازی تمام بازی های باقی مانده از این رو به ناامیدی برای دریافت فصل به تمامیت خود را.

اما در حال حاضر ما به سادگی نمی دانم تا چه حد و چقدر عمیق بحران کنونی خواهد شد. به عنوان تعلیق کشیدن, بنابراین آیا این عدم اطمینان بیش از آنچه که به معنی برای لیگ.

این ممکن است به نظر می رسد مانند یک دور از ذهن سناریو که فصل هرگز به پایان رسید, اما پس از آن پس از انجام یک جهانی همه گیر تخمگذار زباله به کل تقویم ورزشی تا چند هفته پیش.

همچنین در rt.com ‘اگر ویروس رفتن نیست به پرسپولیس, پرسپولیس می رود به ویروس”: ابراهیموویچ مجموعه های خارج برای مقابله با Covid-19

و سپس وجود دارد هیچ کمتر قابل توجه هزینه های مالی است که این بیماری همه گیر کوروناویروس به ارمغان آورده است به خرس.

رئیس یوفا Ceferin شده است از چپ به تامل پولی خسارت تاخیر سازمان پرچمدار مسابقات بین المللی که او تخمین زده می شود به “صدها میلیون یورو است.”

این سناریو است که حکم بزرگ در سراسر کل فوتبال و نه در اروپا که در آن بازی بزرگترین دلار ساخته شده است.

نتیجه گیری از لیگ قهرمانان در خطر است, هزینه های است که می تواند عظیم الجثه است.

در داخل کشور به لیگ برتر با چنگک جمع کردن در £3 میلیارد سال از تلویزیون حقوق و خواهد بود از جان گذشته به صورت فصل به این نتیجه رسیدند و یا خطر از دست دادن از یک ادعا £750 میلیون.

که مبلغ قابل توجهی حتی برای فوتبال بورژوازی.

فشار مالی بیشتر بودن احساس به عنوان باشگاه های محروم از دروازه رسید پایین تر فوتبال زنجیره غذایی.

ترس اطراف آینده غیر لیگ Barnet خطر به عنوان یک نتیجه از بیماری همه گیر در حال تکرار در جای دیگر.

باشگاه در حال حاضر راه رفتن مالی tightrope می تواند نوک لبه و از وجود است.

درست یا غلط این سناریو را ببینید خواستار غنی تر باشگاه های بالاتر سلسله مراتب به گام و کمک به بستگان فقیر در یک عمل از فوتبال برادری.

فوتبال را دارا و ندار خواهد بود دردناکی گذاشته لخت برای همه برای دیدن.

جوناس بائر-Hoffman, دبیر کل جهان, بازیکنان, اتحادیه اروپا, Fifpro گفت: به عنوان مقدار این هفته زمانی که او هشدار داد “واقعی سازگار بحران اقتصادی در این صنعت است.”

“نه فقط بازیکنان اما دیگر افراد شاغل از طریق فوتبال حرفه ای – صنعت ما استخدام صدها هزار نفر. وجود پتانسیل آن را به نوبه خود زشت سرعت…” بائر-هافمن هشدار داد.

“ما می دانیم که چگونه باشگاه های فوتبال’ بودجه مدیریت می شوند. آنها همیشه درست در خط و یا بالاتر از آن را از نظر نقدینگی.

“اگر ما پاسخ نمی دهند به سرعت در شرایط ثبات جریان نقدی ما می توانید ببینید افزونگی جرم و جرم lay-offs از بازیکنان و سایر کارکنان در هفته است.”

این فقط یک مورد از تصمیم گیری عناوین و غنائم در راه حق, اما همچنین اطمینان حاصل کرد که باشگاه’ و معیشت آن را به بعد از coronavirus جهان است.

آن را ممکن است تحت اللفظی موضوع مرگ و زندگی است اما استعاری یکی برای بسیاری در بازی.

نشانه های مثبت وجود داشته اند. یوفا نشان داد با یورو 2020 مرحله که جمعی بهره می تواند برگ برنده باریک است ،

روسیه که قبل از تصمیم گیری که تا به حال ارائه شده برای به اشتراک گذاشتن بیشتر از بار به عنوان یک یورو 2020 کشور میزبان (تا کنون) کمتر تحت تاثیر این بیماری همه گیر نیز نشان داد تمایل به قرض دادن یک دست.

‘آماده به قرض دادن یک دست’: روسیه مایل به میزبان بیشتر بازی در یورو 2020 به عنوان بیماری همه گیر کوروناویروس تهدید مسابقات

فیفا نیز کمی گلوله و اذعان کرد که برنامه های خود را برای گسترش باشگاه از جام جهانی را باید قربانی بعدی سال است.

اما در جای دیگر ما شاهد نشانه هایی که فوتبال هنوز هم می تواند احاطه با رشوه خوار خود علاقه و کلاس نزاع.

همانطور که ما دست و پنجه نرم کردن با این بحران از یک عمر که دقیقا چه بازی نیاز به هدایت به دور از.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net