فیلم نشان می دهد وحشتناک لحظه روسی DJ غم انگیز جاروب به دریا (تصویری)

معروف روسی DJ آندره ایوانف غم انگیز جاروب به دریا و غرق شده توسط یکی از عجایب موج که ضربه او به عنوان قدم زدن در امتداد استرالیا Bondi ساحل با همسر خود. وحشتناک حادثه گرفتار در دوربین توسط یک شاهد عینی.

این زن 47 ساله شد با بهره گیری از یک روز در یاد سیدنی, ساحل, زمانی که فاجعه رخ داد در روز شنبه. نجات غریق گفت: DJ به سختی ایستاده بود یک فرصت پس از هیولا موج جاروب ساحل و او را برد.

ایوانف همسر یولیا موفق به شنا به ایمنی و بالا بردن زنگ دیوانه وار جذاب برای کمک به شوهرش ناپدید شده در زیر امواج. “او گریه و فریاد” شوهر من است در داخل آب’,” یک شاهد عینی گفت: 7NEWS.

اخبار خروجی پخش دلسرد کننده فیلم از زن و شوهر راه رفتن در امتداد صخره ها قبل از اقیانوس به طور ناگهانی چیره آنها.

هشدار: برخی از بینندگان ممکن است پیدا کردن این فیلم ناراحت کننده است.

ایوانف یکی از بنیانگذاران این سه گانه الکترونیکی که تولید تعدادی از ضربه آلبوم. او همچنین ایجاد یک تعداد از محبوب remixes که برجسته در فیلم و تلویزیون را نشان می دهد. مرگ او موجب غلیان احساسات از مراسم تجلیل از بیش از آخر هفته.

“بزرگ اخبار امروز فقط مرا کشته… ما را به یاد داشته باشید شما… آندره ایوانف” رقص DJ پاول Loginov گفت. “او یکی از درخشان ترین مردم من تا کنون ملاقات کرد” روزنامه نگار Misha Kozyrev اضافه Facebook.

نیو ساوت ولز آمبولانس وظیفه مدیر عملیات سالی باغ گفت: ایوانف مرگ بود “کاملا وحشتناک نتیجه” اضافه کرد که “امدادگران مشغول به کار از نزدیک با دیگر خدمات اورژانس و انجام همه چیز ممکن است سعی کنید و زندگی خود را نجات دهد اما متاسفانه او قادر به ذخیره شود.”

مانند این داستان ؟ به اشتراک گذاری آن با دوستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de