پخش رسانه ای است که بر روی دستگاه شما پشتیبانی نشده

سازمان یافته باندهای جنایتکار در حال سرزنش برای افزایش بزرگ پرواز-اوج حوادث در سراسر انگلستان است.

به گفته کارشناسان شرکت های جعلی استخدام خارج ساختمان به تخلیه مشتریان اتلاف هزینه مقامات محلی تقریبا £60 متر در پاک کردن هزینه ها از سال 2012.

بخش هایی از لندن و منچستر شده اند سخت ترین ضربه رو به رشد “بحران” غیر قانونی زباله حذف خدمات.

دولت می گوید افزایش حوادث می تواند به بهتر ضبط.

حومه داد سر از سیاست سارا لی گفت: سخت تر از جملات مورد نیاز برای مقابله با بحران.

او گفت: “شما در حال حاضر گرفتن جعلی زباله شرکت ها استخدام خارج ساختمان آزادسازی زباله در آنها انجام یک دونده و ترک آن را برای مالکان به دور از زباله در هزینه برای آنها.”

باندهای مطرح خواهد شد به عنوان مشروع دفع زباله کسب و کار ، تبلیغات و خدمات خود را در اینترنت برای هزینه او اضافه شده است.

بی بی سی اطلاعات به اشتراک گذاشته واحد یافت می شود:

  • در مقیاس بزرگ پرواز-اوج – به عنوان تعریف واژگون کننده کامیون بار یا بیشتر در اندازه بیش از دو برابر شده و در شش سال
  • در سال گذشته شوراهای مواجه £12.8 m لایحه برای روشن شدن بیش از 36,200 بزرگ راهنمایی. که حساب برای بیش از یک پنجم از کل هزینه پاکسازی پرواز-راهنمایی
  • مارک Lidderth منطقه مدیر برای سازمان محیط زیست گفت: پرواز-اوج جنایت بود “جدید مبارزه با مواد مخدر”.

ملی کشاورزان’ Union (NFU) گفت: چهره های جدید هایلایت یک “کابوس” وضعیت که در ادامه به “مارپیچی خارج از کنترل”.

آن گفت که جنایتکاران با استفاده از قفل-ابزار برش برای شکستن به زمین های خصوصی و نکته مقادیر عظیمی از مواد زائد است که می تواند هزینه صدها هزار پوند برای روشن شدن.

ساختگی زباله شرکت همچنین سعی کنید به اجاره ساختمان و یا زمین و کمپرسی کامیون بارهای از زباله.

مقامات محلی باید به درستی منابع برای مقابله با مقیاس جرم با توجه به نگه داشتن بریتانیا مرتب اجرایی آلیسون اگدن-نیوتن.

“آن زمان برای دولت جدید جدی در جرم پرواز-اوج آن را سخت تر برای مجرمان به تجارت و به مقامات محلی منابع آنها نیاز به,” او اضافه شده است.

افزایش هزینه های زیادی پرواز-اوج

اما برخی از کشور از جمله زمین و کسب و کار انجمن (CLA) مدیر کل سارا Hendry می گویند مقدمه ای از هزینه ها در بسیاری از مراکز بازیافت آورده بود در مورد افزایش سازمان یافته جنایی پرواز-اوج.

وزارت محیط زیست غذا و امور روستایی گفت: زباله های جرم و جنایت در حال تبدیل شدن بیشتر سازمان مربوط به “شبکه های حرفه ای جنایتکاران” و مقابله با این نوع از فعالیت های غیر قانونی پیچیده ای داشت.

در سال 2019 مقامات محلی داده شد قدرت به موضوع مجازات تا 400 پوند به خانهدار که عبور از زباله به بدون مجوز حامل و که زباله است و سپس در بر داشت پرواز نوک.

آنچه ما در بر داشت

بیش از نیمی از تمام مقامات محلی در انگلستان ارسال شده است یک افزایش در تعداد زیادی پرواز-اوج حوادث ثبت شده بین 2011-12 و 2018-19.

منچستر شورای شهر ثبت بزرگ ترین حوادث در پنج از هشت سال که در آن داده ها در دسترس بود به طور متوسط 1,672 تمیز-یو پی اس در سال است.

در پاسخ مقامات محلی گفته اند که در یک گروه اختصاص داده های زیست محیطی جنایات تیم و به تازگی سرمایه گذاری اضافی £500,000 به پرواز اوج پیشگیری و اجرای.

آن را نیز مورد مناقشه آمار و ارقام گفت: آنها مربوط به گزارش به جای ثبت تخلفات. بسیاری از حوادث می تواند همچنین دو شمارش آن گفت.

یک سخنگوی این سازمان گفت: “با توجه به اینکه منچستر رایگان ارائه می دهد سالانه ضایعات بزرگ مجموعه خدمات وجود دارد هیچ بهانه ای برای استفاده از یک مرد با یک ون’.”

کرویدون در جنوب لندن بيشترين متوسط سالانه تعداد زیادی حوادث سرانه با توجه به داده های رسمی منتشر شده توسط دولت است.

این منطقه همچنین شاهد بزرگترین افزایش در پرواز-نکته سراسر هشت سال دوره ضبط پنج حوادث در 2011-12 اما 3,948 در 2018-19.

کریدن شورای اسلامی گفت: اکثریت کسانی که حوادث گزارش شده توسط ساکنان در آن زباله های برنامه است. این گفته خود را هدر پیمانکار جمع آوری 50 عمده پرواز-راهنمایی سال گذشته است.

سخنگوی گفت که فعال در آن کار به کاهش پرواز-اوج و دشوار بود, در کسانی که مرتکب جرم و جنایت زیست محیطی.

آن گفت: قدرت های جدید برای به دست گرفتن وسایل نقلیه شده است یک ابزار عالی و شورا تا به حال مصادره 42 بیش از چهار سال گذشته.

در مقابل ولز دیده است بزرگ پرواز-اوج کاهش از سال 2012 – یک روند است که مقامات بر این باورند که به موفقیت یک کمپین ملی اجرا شده توسط پرواز-اوج عمل ولز.

‘وجود دارد پر از گرد و غبار’

یکی کریدن ساکن به بی بی سی گفت که در مقیاس بزرگ اوج بود یک موضوع مهم وجود دارد.

الیزابت خاکستر از کریدن جوامع کنسرسیوم گفت: “شما به ماشین شروع به رانندگی و پس از یک در حالی که شما می دانید که شما سمت چپ کریدن فقط به دنبال از پنجره.

“شما فکر می کنم” من – ما در Lambeth در حال حاضر. هیچ زباله در خیابان های دیگر’.”

Mrs خاکستر گفت که او تا به حال تا به حال زباله مخفیگاه آنان در خارج از خانه او در طول شب.

“آن را قلوه سنگ و لوازم الکتریکی – یکی دیگر از اقتدار سطل پر از سازندگان زباله – مخفیگاه آنان را از پشت کامیون, احتمالا رانندگی در سرعت.

“من بیدار به سر و صدا از پنجره نگاه کرد و در آنجا بزرگ بود پر از گرد و غبار پر کردن هوا است.”

گرفتار قرمز دست

طرح های در حال استفاده توسط برخی از مقامات محلی در تلاش برای مقابله با این مشکل شامل محوطه سازی برای جلوگیری از دسترسی به نقاط مهم و “دیوار ننگ’ صفحات وب که به اشتراک گذاری تصاویر از محلی پرواز-اتاق كمپرسي ،

در 2018-19 برای اولین بار دو مقامات محلی هر یک از صدور جریمه بیش از 50.000 £برای پرواز-اوج.

یک کسب و کار و مدیر آن گرفتار شده بودند توسط هارو شورای آزادسازی هفت و نیم تن زباله در Hatch End زمینه بازی.

مثلث مراقبت و نگهداری شد و دستور داد به پرداخت بیش از £51,000 جنایی سرمایه گذاری.

ماندگار پرواز-اوج در این زمینه – که در آن در هر مناسبت یک تپه از خانواده و نوسازی زباله ریخته شد – منجر به شورای نصب دوربین های مخفی و ردیابی خودرو خود به شماره ثبت.

شورای مأموران اجرای کاشته آیتم های مختلف – که یکی از آنها مشخص شده می تواند در میان زباله در پشت ون پس از لکه بینی بعد از آن پارک شده در خیابان.

دوربین و سپس دستگیر مجرم در عمل به وضوح شناسایی چهره خود را و ون به عنوان زباله ریخته شد در اواخر شب.

مشخص می شد در میان زباله ریخته.

در اوایل سال جاری Sir James Bevan, مدیر اجرایی سازمان محیط زیست گفت: جرایم سازمان یافته باندهای مربوط به برده داری, مواد مخدر و سلاح گرم بودند با سوء استفاده از ضایعات صنعت در تقلب گسترده و پرواز-اوج طرح.

آژانس مسئول پاکسازی مقیاس بزرگتر پرواز-نکاتی در زمین های عمومی هر چند آن صورتحساب هزینه به مقامات محلی.

اطلاعات بیشتر در مورد این داستان

این اطلاعات به اشتراک گذاشته واحد باعث می شود اطلاعات روزنامه نگاری در دسترس برای, اخبار سازمان های سراسر صنعت رسانه به عنوان بخشی از یک همکاری بین بی بی سی و رسانه های خبری انجمن. این قطعه از محتوای تولید شده توسط یک روزنامه محلی روزنامه نگار مشغول به کار در کنار BBC کارکنان.

برای اطلاعات بیشتر در مورد روش اینجا را کلیک کنید. به صورت کامل این مجموعه اینجا را کلیک کنید. اطلاعات بیشتر در مورد اطلاعات به اشتراک گذاشته واحد اینجا را کلیک کنید.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

نرم افزار گرامرلی