دکتر Anthony Fauci هشدار داده است که تظاهرات بیش از جورج فلوید می تواند موج دوم Covid-19 در حالی که دیگر مقامات بهداشت را برکنار چنین نگرانی و اصرار تظاهرات مهم تر هستند.

Fauci که نشسته در کاخ سفید Coronavirus نیروی کار می گوید که او می یابد تظاهرات در سراسر کشور “بسیار مورد” و “دستور کامل” برای افزایش Covid-19 موارد است.

“همانطور که من نشسته در مقابل تلویزیون و تماشای صفحه نمایش از واشنگتن DC به شهر نیویورک به لس آنجلس به فیلادلفیا, من واقعا نگران,” او گفت ،

“گفتم:” آه خدای من, من امیدوارم که این نیست ما را به عقب زیادی است.’ [پس از] همه در تلاش برای حفظ فاصله فیزیکی و انجام همه چیز من شد بسیار نگران آن است که ما ممکن است یک تجدید حیات” او اضافه شده است.

همچنین در rt.com Black Lives Matter ‘مهم’ از coronavirus: هزاران نفر از تظاهر کنندگان در خیابان های لندن (تصویری زنده عکس)

با وجود هشدارهای تنها چند هفته پیش از مقامات بهداشتی از جمله Fauci که اجتماعی فاصله و مستند دستورات لازم را برای مبارزه با گسترش coronavirus بسیاری از آنها را تغییر لحن در این تظاهرات با این استدلال که مسائل مربوط به نژادپرستی و خشونت پلیس supercede این بیماری همه گیر.

“اجازه دهید به روشنی در مورد چیزی: اگر سنبله در coronavirus موارد در دو هفته آینده را سرزنش نمی کند معترضان. سرزنش نژادپرستی” مارک لوین رئیس شورای شهر نیویورک سلامت کمیته توییتی این هفته است.

گرگ Gonsalves, استادیار اپیدمیولوژی پیشنهاد در توییتر موضوع در روز جمعه که انتقادات از این تظاهرات بیش از ترس از Covid-19 باید درمان شود به عنوان مظنون چرا که آنها می آیند به طور انحصاری از “زن” و او استدلال معترضان هستند “تعادل خطرات به جوامع خود.”

تظاهرات بیش از فلوید مرگ نشان می دهد هیچ نشانه ای از توقف. در حالی که چهار افسران درگیر در مرگ او متهم شده اند تظاهرات همچنان در سراسر کشور با بسیاری از برنامه ریزی برای شنبه از جمله یک مراسم یادبود در Raeford کارولینای شمالی که در آن فلوید متولد شد. ماه مارس با خانواده خود را نیز اعلام می شود از رفتن به واشنگتن دی سی در ماه اوت است.

اگر دوست دارید این داستان به اشتراک گذاری آن با دوستان!

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

نرم افزار گرامرلی