Floyd Mayweather vs بروس لی ؟ قهرمان سابق نشانه تلویزیون آمریکایی برای مبارزه با افسانه از تاریخ در ‘بی سابقه ای مجازی مسابقات بوکس’

طرفداران مبارزه از جان گذشته برای یک نگاه اجمالی از ringcraft ارائه خواهد شد فرصتی برای تماشای مجازی Floyd Mayweather در بخشی از شبیه سازی مسابقات بوکس پس از شکست نخوردگان سابق قهرمان اضافه شده نام خود را به صف نوابغ.

Mayweather شده است از عمل پس از ضرب و شتم Conor McGregor در ماه اوت سال 2017, اما تجاری دقیق pay-per-view ستاره امضا کرده است و به کنجکاو سری جدید با پالس تکامل تولید شرکت پشت های غول پیکر هولوگرام تفریح و سرگرمی از اواخر ستاره پاپ مایکل جکسون در سال 2014 Billboard Music Awards.

برنامه ریزی شده خود را خط به بالا از “بی سابقه ای مجازی مسابقات بوکس” شامل محمد علی علیه مایک تایسون و حملات برای Mayweather در برابر Sugar Ray Leonard و هنرهای رزمی آیکون بروس لی با هدف سرمایه گذاری بر دیرینه بحث در مورد چگونه از قهرمانان دوره های مختلف خواهد کرایه در برابر هر یک از دیگر.

Mayweather را با سرگرمی های مجازی شرکت Facebank که قبلی توصیفاتی از محدوده رپ توپاک شکور به اواز خوان الویس پریسلی به منظور توسعه یک “جامع دیجیتال مثل” آمریکا بر اساس عکس ها و فیلم ریاضی تضمینی از چهره اش.

همچنین در rt.com Floyd Mayweather دختر Iyanna بازداشت چاقو به عشق رقیب بیش از رپر YoungBoy – گزارش

نتايج مدل در پشت هر مبارزه باقی خواهد ماند “محرمانه” را بر اساس اطراف عواملی مانند پانچ سرعت واکنش سرعت استراتژی و استقامت در یک سری از زمان واقعی فیلم کوتاه-سبک شبیه سازی می کند.

مذاکرات با دیگر مبارزان و pay-per-view همکاران در حال انجام با طرفداران در ابتدا قادر به تماشای دعوا در جریان پلت فرم fuboTV که بخشی از همان گروه به عنوان Facebank و منتقل شده به انواع مختلفی از ورزش های اصلی پس از راه اندازی در سال 2015.

این حرکت آخرین تلاش برای دلجویی از طرفداران ورزش از طریق مجازی بازی-یو پی اس به عنوان بیماری همه گیر کوروناویروس همچنان به از بین بردن سنتی, تقویم ورزشی.

همچنین در rt.com ‘تلاش برای بهترین پدر ممکن است’: Mayweather قطار با پسر Koraun پس از پدر یایا بازداشت در ‘سلاح سرد حادثه’

فرمول 1 است که در مواجهه با چشم انداز از دست دادن کل آن فصل به دلیل بهداشت جهانی بحران راه اندازی کرده است یک Virtual Grand Prix سری NBA راه اندازی NBA 2K20 یک مسابقات شامل چند تا از بالای آن بازیکنان و 100.000 دلار جایزه برای تلاش های امدادی هفته گذشته.

در تنیس سابق گرند اسلم قهرمان اندی موری و جهان شماره 62 لوکاس Pouille اعلام شده است به عنوان اولین نام برای مجازی مادرید باز بعد از این ماه زمانی که انتظار می رود آنها را به بازی به عنوان توصیفاتی از انتخاب خود را از برخی از بهترین و شناخته شده ترین بازیکنان تاریخ این ورزش در یک بازی مسابقات با جایزه بیش از $163,000 نسبت به مبارزه با کروناویروس.

Mayweather هیچ غریبه ای به تفریح خود شباهت در دنیای مجازی است. Mayweather بوکس + تناسب اندام, سالن ورزش حق رای دادن که باز بعد از پر سود برنده بیش از سابق UFC قهرمان McGregor اجازه می دهد تا کاربران را به استفاده از یک هدست VR برای شرکت در جلسات آموزشی ضبط شده با او را از طریق مجازی هدست.

“مجازی فلوید است که برنامه ریزی به صدا غذا خوردن بحث کمی و واقعی فلوید می کند بدیهی است که همان چیزی که” توضیح داد: James Williams, مدیر عامل شرکت حق رای دادن صحبت کردن به ورزش Technie.

“آنها به هر یک از دیگر برخی از خوب توهین به عقب و جلو در VR.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im