گل قدردانی: گرجی نجات جان کشاورز از رفتن را شکست و زیر دوش پزشکان مبارزه با Covid-19 با صدها لاله

Coronavirus همه گیر تماس ها را برای خود فاصله اما مردم هنوز هم می تواند گرد هم می آیند برای انجام یک عمل خوب – یکی گرجستان کشاورز و یک گروه از پزشکان محلی می تواند گواه آن است.

Kako Jeiranashvili در ناامیدی بود. 63 سال بوده است در حال رشد لاله در بسیاری خود را در گرجستان شرقی منطقه کاختی برای سال. زیبا گل سرخ که او فرستاده شده به سرمایه تفلیس هر بهار همواره یک منبع قابل اعتماد از درآمد را برای او.

اما coronavirus همه گیر شده است و با تحویل یک ضربه به بازار به عنوان چند مشتاق به صرف پول نقد در گل زمانی که آنها نیاز به ماسک صورت. این قرار کشاورز در آستانه ورشکستگی بود و حتی قادر به خرید دانه به گیاه جدید لاله فصل آینده است.

خوشبختانه برای Kako یکی Facebook کاربر به گسترش این کلمه از سختی و مردم فقط نمی تواند بی تفاوت باقی می ماند. کمک مضطرب گلفروش تبدیل به یک کمپین که دیدم 5,000 لاری (تقریبا $1,600) جمع آوری شده برای او.

مجموع نه تنها تحت پوشش تمام کشاورز ضرر و زیان اما معلوم شد که دو برابر بیشتر از او در ابتدا انتظار می رود را.

“ما سپاسگزار. ما می خواهم برای تشکر از همه. ما شوکه شدیم که او موفق به دریافت چنین توجه و حمایت از مردم” Kako را به خبرنگاران گفت.

یک عمل خوب به دیگری منجر شد به عنوان لمس گلفروش گفت: او می خواست به هدیه صدها نفر از unsold لاله سرخ به گرجستان پزشکان برای بالا بردن روحیه خود را در میان نبرد دشوار با کوروناویروس. و فعالان وجود دارد دوباره به او کمک کند ارائه لاله به مخاطبان.

وجود دارد تا کنون 170 coronavirus موارد ثبت شده در گرجستان با یک مرگ و میر گزارش شده در روز شنبه. محلی سیستم پزشکی است که در حال حاضر سخت در تلاش برای جلوگیری از رشد نمایی از عفونت به عنوان اتفاق افتاده در بسیاری از کشورهای دیگر.

مانند این داستان ؟ به اشتراک گذاری آن با دوستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im