فلوریدا دیاز-Balart 1st عضو کنگره برای تست مثبت برای coronavirus

ماریو دیاز-Balart اولین بار است که ما نماینده مجلس با یک مورد تایید شده از Covid-19. فلوریدا جمهوریخواه خود-قرنطینه هفته گذشته در حال توسعه علائم فقط پس از مجلس رای طبقه.

“من می خواهم همه بدانند که من با احساس بسیار بهتر” دیاز-Balart گفت: در بیانیه ای در روز چهارشنبه تایید تشخیص خود و اصرار هر کس را به بیماری “بسیار جدی است.”

او گفت که او وارد self-قرنطینه در روز جمعه از فراوانی احتیاط و ماند در واشنگتن به جای بازگشت به جنوب فلوریدا چرا که قرار دادن خود در معرض خطر با توجه به شرایط موجود از قبل. دیاز-Balart توسعه علائم روز شنبه از جمله تب و سردرد و مطلع شد در روز چهارشنبه بود که او در واقع آلوده رمان coronavirus.

همچنین در rt.com نامزد برتر برای Merkels جانشین فریدریش مقرر آزمایش مثبت برای coronavirus

دیاز-Balart است در رکورد به عنوان رای دادن به خانواده ها برای اولین بار Coronavirus پاسخ عمل در کف خانه در اواخر روز جمعه. یک نسخه اصلاح شده از این لایحه تصویب شده در سنا در روز چهارشنبه اختصاص میلیاردها دلار برای پرداخت بیمار ترک مزایای بیکاری و مواد غذایی برای آمریکایی ها تحت تاثیر شیوع.

چند تن دیگر از نمایندگان مجلس که خود را قرنطینه به عنوان یک اقدام احتیاطی پس از یک Covid-19 حامل گزارش شد که با حضور CPAC کنفرانس ماه گذشته اما تا کنون تمام آزمون های خود را باید دوباره منفی.

شده اند وجود دارد 9,236 تایید Covid-19 عفونت در آمریکا تا کنون و این بیماری گزارش شده در هر دولت است. انتظار می رود بیشتر به عنوان تست گسترش می یابد. همانطور که از شنبه شب وجود داشته است و در مجموع 150 مرگ و میر ناشی از این بیماری است.

همچنین در rt.com ‘خانواده اول’ coronavirus عمل بادبان را از طریق آمریکا با اضافی $1 تریلیون محرک در آثار

فکر می کنم دوستان علاقه مند می شود ؟ به اشتراک گذاشتن این داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de