فلوریدا کارگر ساختمانی outspokenly انتقادی از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن شده است متهم به قتل او pro-مغلوب ساختن پیشی جستن رئیس در طول یک بحث داغ بیش از سیاست و با استفاده از یک نام تجاری جدید شکوه قدیمی برای پوشش جسد.

ماسون Trever Toney, 28 دستگیر شد دوشنبه به اتهام قتل رئیس خود را ویلیام نایت همچنین 28 در یک سایت ساخت و ساز در مرکزی فلوریدا در اورنج کانتی.

شوالیه شد به عنوان یک “افتخار و صریح آمریکا” بود که باز مورد حمایت خود را از مغلوب ساختن پیشی جستن با توجه به دستگیری استشهاد ظ توسط معاونین کلانتر. Toney از سوی دیگر در حال صحبت در گذشته مورد بی میلی برای مغلوب ساختن پیشی جستن دولت و حتی ادعا کرد دولت بود به او.

با وجود مخالفت با دیدگاه های سیاسی همکاران گفت: آنها دوستان و شوالیه بود و حتی با توجه Toney سوار شدن در روز قبل از آن.

همچنین در rt.com ‘این است که امریکا’: گالری مالک می گوید MAGA کلاه باعث وحشیانه نیویورک beatdown

مدت کوتاهی قبل از ساعت 11 صبح روز دوشنبه در یکی از خدمه ساخت و ساز به نام 911 که به گزارش Toney چاقو کشته و شوالیه پس از این دو رو به یک استدلال – به احتمال زیاد در مورد سیاست. سرپرست بدن داشت در کنار یک بیل مکانیکی تحت پوشش یک نام تجاری جدید پرچم آمریکا.

نمایندگان می گویند که Toney تا به حال چاقو شوالیه با ماله است که به طور معمول استفاده می شود برای مواد صاف مانند بتن است. او سپس به سرعت خاموش در یک کامیون و به نام همکاران در تلاش برای متوقف کردن او را “تروریست ها است.”

او در نهایت گرفتار در همسایه Brevard county است و در حال حاضر برگزار شد و در زندان بدون وثیقه.

همچنین در rt.com هرگز بازگشت به نورلند: بنر-تکان دادن تهمت حامی ممنوع از دنیای دیزنی

مانند این داستان ؟ به اشتراک گذاری آن با دوستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

نرم افزار گرامرلی