فلوریدا خانه پنل به بحث لایحه جرم تغییر جنسیت, جراحی & بلوغ مسدود کننده برای کودکان و نوجوانان به 5 کشورهای دیگر در نظر گرفتن ممنوعیت

لایحه ای که می تواند آن را یک جنایت به انجام تغییر جنسیت عمل جراحی در افراد زیر سن قانونی به عنوان به خوبی به عنوان آنها تزریق با مواد مخدر برای به تاخیر انداختن بلوغ تنظیم شده است برای رفتن قبل از فلوریدا خانه فرعی در هفته آینده به بیشتر کشورهای eyeing مشابه حرکات.

این “آسیب پذیر کودک قانون حمایت از’ خواهد بود در دستور کار Florida House با کیفیت فرعی به عنوان آن را در دیدار روز دوشنبه.

این لایحه با حمایت حزب جمهوری خواه در کنگره آنتونی ساباتینی است که مخالف این عمل است که اجازه می دهد یک دکتر برای درمان بیماران زیر سن قانونی رنج می برند از ‘gender dysphoria’ با پزشکی است که آهسته شروع بلوغ و برای انجام تغییر جنسیت عمل جراحی بر روی آنها ارائه پدر و مادر خود خوب این روش است.

“حس مشترک” این نماینده مجلس توییتی در شنبه استقبال خبری از پیشنهاد خود را در حال حرکت رو به جلو است.

در صورت تصویب این قانون را یک درجه دوم جنایت برای هر گونه مراقبت های بهداشتی ارائه به شرکت در این فعالیت با هدف تغییر جزئی را.

هنگامی که او در زمینه لایحه در ماه ژانویه این نماینده مجلس در مقایسه با جنسیت-تغییر درمان به نقص عضو, به tweeting که “بدون پدر و مادر باید اجازه داده شود برای استریل یا دائم خراب کردن یک کودک است.”

قانون پیشنهادی کشیده شده سویفت پوش بک از دموکرات ها با این استدلال که این لایحه قانون شکنان “صرفه جویی در زندگی, بهداشت و درمان, درمان” برای نوجوانان که هنوز از سن آمده است. منتقدان ممنوعیت استدلال می کنند که کودکان که قادر به دریافت چنین درمان هستند در معرض خطر بالاتر ابتلا به افسردگی و خودکشی.

صحبت کردن با فروغ در شنبه ساباتینی متهم دموکرات ها در حزب جمهوری خواه کنترل مجلس قانونگذاری که تلاش برای شلیک کردن پیشنهاد خود را از “پیشبرد یک دستور کار سیاسی” در هزینه سلامت کودکان است. با استناد به یافته های پزشکی در مورد این مسئله این نماینده مجلس گفت که حدود 80 درصد از کودکان تمایل به “بزرگ تر شدن” بدن خود را بیقراری.

در حالی که فلوریدا لایحه هنوز بسیاری از hoops به رفتن را از طریق قبل از آن می تواند تبدیل به یک قانون مشابه لایحه در حال حاضر پاک مجلس نمایندگان در داکوتای جنوبی. تایید شده در چهارشنبه این ممنوعیت پزشکان از تجویز بلوغ مسدود کننده برای هر کسی زیر 16 و همچنین قانون شکنان شرایطی عمل جراحی است.

همچنین در rt.com ما باید قانونی محدودیت سنی برای رانندگی, رای گیری, و رابطه جنسی, چرا برای فراجنسیتی درمان ؟

این لایحه که هنوز برای دریافت چراغ سبز از دولت سنا را برانگیخت عمده واکنش میان لیبرال ها و LGTBQ گروه های حمایت. کمپین حقوق بشر, بزرگترین LGBTQ لابی و حمایت گروه در ایالات متحده eviscerated حرکت متهم این لایحه را حمایت Rep. فرد دویچ از “گسترش اطلاعات غلط و استفاده نادرست مضر و بلاغت در حالی که انجام این کار است.”

یک میزبان از صورتحساب مشابه شده اند و در مراحل مختلف پیشرفت حداقل در چهار ایالت آمریکا است. این لیست شامل کلرادو, اوکلاهما, کارولینای جنوبی و میسوری که در آن نه تنها مجازات پزشکان, اما همچنین برچسب پدر و مادر دادن اشاره ای به جنسیت-تغییر درمان کودک معتادان است.

فکر می کنم دوستان علاقه مند می شود ؟ به اشتراک گذاشتن این داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im