فلوریدا و تگزاس نزدیک میله و مقیاس بازگشایی پس از افزایش Covid-19 موارد

ایالات آمریکا از تگزاس و فلوریدا در حال بستن بارها و اقدامات خود را برای مبارزه با عمده افزایش در coronavirus عفونت های زیر اخیر خود “بازگشایی” بعد از مستند.

فلوریدا مجموعه یک روز رکورد برای موارد جدید در روز جمعه گزارش 8,942 تازه, عفونت های, با توجه به وزارت امور خارجه وزارت بهداشت ، رکورد قبلی بود 5,508 که تعیین شده بود تنها دو روز قبل از.

سنبله در اعداد است منجر به یک اطلاعیه که با وجود داشتن دولت قبلا تایید شده بازگشایی میله در محل مصرف الکل را در حال حاضر ممنوع شود. تایید حرکت ساخته شده توسط Halsey r mata دبیر سازمان تنظیم فلوریدا میله های زندان.

دولت تعیین شد به ادامه مرحله به مرحله بازگشت به قبل از lockdown شرایط با گام بعدی با توجه به بزرگ شامل مکانهای مانند عرصه و سالن های کنسرت بازگشت به کسب و کار. که طرح توقف در لحظه ای گفت: فرماندار ران DeSantis.

تگزاس گرفته شده یک مسیر مشابه و reimposed محدودیت با فرماندار گرگ ابوت اعلام کرد که دولت خود را بازگشایی خواهد شد مدرج پس از “شیوع گسترده” از coronavirus موارد است.

همچنین در rt.com مایکروسافت خاموش کردن فروشگاه: فن آوری های غول پیکر به طور دائم بسته شدن بسیاری از فروشگاه های خرده فروشی

“در این زمان آن را روشن است که افزایش موارد تا حد زیادی رانده شده توسط انواع خاصی از فعالیت ها از جمله تگزاسی تجمع در میله” فرماندار گفت که او موظف دولت بارها به نزدیک است. تگزاس گزارش شده در اطراف 17,000 موارد جدیدی از کروناویروس در سه روز گذشته به تنهایی.

گردهمایی بیش از 100 نفر در این ایالت در حال حاضر نیاز رسمی تصویب و قایق سواری و لوله کسب و کار نیز گفت: برای تعطیل کردن عملیات خود را برای هم بودن.

تگزاس تنظیم یک رکورد جدید روزانه عفونت در روز پنج شنبه با نزدیک به 6000 مواردی که گزارش شده است.

مانند این داستان ؟ به اشتراک گذاری آن با دوستان!