سیل: بودجه دو برابر خواهد شد هزینه های دفاعی می گوید: خزانه

بودجه برای مقابله با سیل در انگلستان است و انتظار می رود دو برابر پوند 5.2 میلیارد دلار در طول پنج سال آینده بودجه وزارت خزانه داری گفته است.

پول با توجه به اعلام در مارس 11, کمک خواهد کرد که برای ساخت 2,000 جدید سیل و ساحلی طرح دفاع و محافظت از 336.000 در خواص در کشور است.

صدراعظم Rishi Sunak گفت: جوامع بوده است “ضربه سخت” در سال های اخیر سیل.

بودجه – دو £2.6 میلیارد دلار بودجه بین 2015 و 2021 – با توجه به در دسترس خواهد بود از مارس سال 2021.

در این سال بود, مرطوب مارس در انگلستان از پرونده آغاز شد و در سال 1862 با بیش از سه برابر متوسط بارش – به عنوان سه پی در پی طوفان چپ رودخانه های سرشار خود را به بانک ها و جوامع آب گرفتگی.

در برخی از بدترین آمار در مناطق میدلندز, ولز و یورکشایر جنوبی خانه و کسب و کار آب گرفتگی سه بار در هر هفته.

نخست وزیر بوریس جانسون مواجه انتقاد از کار برای رفتن “Awol” در طول اضطراری و عدم بودجه کافی برای مقابله با سیل.

اما خزانه گفت: این هزینه تعهد در حال حاضر قرار می دهد دولت در مسیر ” برای دیدار با سرمایه گذاری توصیه شده توسط ملی زیرساخت های کمیسیون.

دولت زیرساخت ها و پروژه های سازمان که قبلا پیش بینی شده است که این امر صرف £4.7 میلیارد دلار در مقابله با سیل تا 2026 اما بودجه شده بود تایید کرد.

نمایندگان مجلس در شمال انگلستان به نام سیل هزینه های دفاعی را مجددا اخذ شود به عنوان برنامه نشان داد که یک سوم از این پول می رود به صرف در لندن و جنوب شرق انگلستان است.

اما وزارت خزانه داری گفت: هر منطقه ای بهره مند از سرمایه گذاری و شمال شرق و شمال غرب انگلستان را دریافت بالاترین سطح از بودجه هر ملک که در معرض خطر سیل.

آقای Sunak گفت: “جوامع بالا و پایین بریتانیا شده اند ضربه سخت, سیل, این, زمستان, بنابراین درست است که ما سرمایه گذاری برای محافظت از شهرها و خانواده ها و خانه ها در سراسر انگلستان است.”

صدراعظم نیز با توجه به اعلام £120m صندوق به تعمیر مقابله با سیل که آسیب دیده بودند در طوفان های اخیر, آوردن حداقل 300 طرح به بهره برداری کامل وزارت خزانه داری گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im