فلش غارت شدت گرفتن در St. Paul & مینیاپولیس به عنوان مقامات اعلام اضطراری بیش از افزایش خشونت پلیس تظاهرات (ویدئوها)

هرج و مرج ادامه به آشکار شدن در مینه سوتا در شهرهای دوقلو به هم زده تا جمعیت سر و صدا عرض غارت کالا و برخورد با اجرای قانون پس از یک پلیس به قتل یک غیر مسلح آفریقایی-آمریکایی ،

ویدیوهای به اشتراک گذاشته شده بر روی رسانه های اجتماعی در روز پنج شنبه نشان داد غارت در تعدادی از کسب و کار همراه سنت پل خیابان دانشگاه. در یک کلیپ یک ماشین دیده می شود توفنده از طریق یک بسته خلیج درب در یک فروشگاه به عنوان یک جمعیت pilfers یک فروشگاه تلفن همراه در سراسر جاده.

سنگین حضور پلیس نیز دیده می شود در نزدیکی هدف فروشگاه که در آن یک خط از تیم ملی اتومبیل و شورش افسران ایستاده بود در مقابل ساختمان برای جلوگیری از بیشتر غارت. جمعیت معترضان با تجمع در فروشگاه پارکینگ و پرتاب پرتابه شکستن ویندوز از چندین پلیس وسایل نقلیه.

حوادث مشابه خشم در کشور های همسایه, مینیاپولیس, که در آن ضد خشونت پلیس تظاهرات قتل جورج فلوید فوران به تمام عیار شورش در شب چهارشنبه كردن به سنت پل و دیگر شهرستانها فراتر از دولت است. مینه سوتا فرماندار Tim Walz فعال کرده گارد ملی واحد اوضاع را تحت کنترل با این حال به نظر نمی رسد هر guardsmen هنوز مستقر شده اند برای سرکوب ناآرامی.

همچنین در rt.com مینه سوتا رول گارد ملی برای جلوگیری از شورش & غارت, ‘اطمینان از ایمنی’ از تظاهرات مسالمت آمیز بیش از جورج فلوید قتل

مانند این داستان ؟ به اشتراک گذاری آن با دوستان!

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de