محققان کشف کرده اند وجود زندگی در روکشی از حباب های ریز در داخل ورق ‘قابل اشتعال یخ’ در یک پتانسیل دستیابی به موفقیت است که می تواند نشان می دهد که چگونه بیگانگان وجود دارد در سیارات دیگر است.

قابل اشتعال یخ رخ می دهد که یخ تله متان در آن ساختار مولکولی. یک تیم بین المللی از محققان به مطالعه این پدیده در دریای ژاپن ساخته شده کشف شگفت انگیز از زندگی در حباب های میکروسکوپی.

همچنین در rt.com ‘البته ما به تنهایی نیست’: دانشمند روسی می گوید: ما با استفاده از اشتباه ابزار برای شکار بیگانگان

این کشف که می تواند پیامدهای عمده ای برای احتمال حیات بیگانه در جای دیگر در جهان بود fortuitously ساخته شده توسط یک تیم بررسی اینکه آیا قابل اشتعال یخ است که یک منبع انرژی ساطع می کند که کمتر کربن نسبت به دیگر سوخت.

با وجود فوق العاده خشن شرایط microhabitats در حال رشد میکروب در داخل حباب های کوچک نفت و آب موجود در ورق های یخ زده از گاز و یخ.

“در ترکیب با دیگر شواهد جمع آوری شده توسط همکاران من نتایج نشان داد که حتی در دمای نزدیک به انجماد در فشار بسیار بالا تنها با نفت سنگین و آب شور برای مواد غذایی-منابع زندگی شکوفایی و ترک آن علامت” محقق Stephen Bowden از دانشگاه آبردین در بیانیه ای گفت.

“قطعا آن را می دهد یک چرخش مثبت به سرما مکان های تاریک و باز می شود تا یک وسوسه انگیزی به عنوان نشانه برای وجود زندگی در دیگر سیارات” Bowden اضافه شده است.

بنابراین معلوم می شود که تمام انجماد سیاره در لبه هر سیستم سیاره ای می تواند میزبان زندگی فقط با یخ و کمی گرما. یافته های منتشر شده در مجله علمی, گزارش.

همچنین در rt.com از کجا گرتا هنگامی که شما نیاز به او را ؟ ناسا شاهد نمایشی یخ های قطبی سقوط در مریخ

مانند این داستان ؟ به اشتراک گذاری آن با دوستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

نرم افزار گرامرلی