اولین آزمایش واکسن برای Covid-19 آغاز شده است که

سازمان بهداشت جهانی (WHO) تایید کرده است که اولین آزمایش واکسن برای Covid-19 ویروس آغاز شده به عنوان جهان همچنان به مبارزه با رشد همه گیر.

در یک کنفرانس رسانه های روز چهارشنبه که رئیس Tedros Adhanom Ghebreyesus گفت: محاکمه کرده بود تقدیر “فقط 60 روز پس از توالی ژنتیکی از coronavirus به اشتراک گذاشته بود.”

Tedros پرداخت ادای احترام به “موفقیت باور نکردنی” از محققان در سراسر جهان “که گرد هم آمده اند به سیستمیک بررسی تجربی درمان.”

او گفت که “چند کوچک آزمایش با روش های مختلف” ممکن است در نتیجه روشن و شواهد قوی نیاز دارید که در مورد درمان صرفه جویی در زندگی می کند. چه کسی و شرکای آن هستند و بنابراین سازماندهی یک مطالعه بزرگ در سراسر بسیاری از کشورها به مقایسه برخی از تست نشده درمان است.

مطالعه خواهد شد به نام “همبستگی محاکمه’ به بازتاب آن متحد طبیعت است.

“همبستگی محاکمه فراهم می کند روش های ساده برای فعال کردن و حتی بیمارستان ها شده اند که غیرمنتظره به شرکت” Tedros گفت که کشورها از جمله آرژانتین, بحرین, کانادا, فرانسه, ایران, نروژ, آفریقای جنوبی, اسپانیا, سوئیس و تایلند در حال حاضر پیوست.

همچنین در rt.com یوروویژن سال 2020 لغو شد با توجه به Covid-19 همه گیر

همبستگی پاسخ های صندوق بیش از $43 میلیون نفر از بیش از 173,000 افراد و سازمان ها. Tedros تشکر فیفا به طور خاص برای اهدای 10 میلیون دلار به صندوق.

او گفت: Covid-19 بحران ارائه “فرصت بی سابقه ای برای گرد هم می آیند به عنوان یک در برابر یک دشمن مشترک.”

در حال حاضر وجود دارد بیش از 200,000 موارد از رمان coronavirus در سراسر جهان و بیش از 8 ، 000 مرگ و میر با اروپا مصرف بیش از آسیا به عنوان کانون بیماری همه گیر. اروپا و مرگ و میر از این ویروس است که در حال حاضر در اطراف 3,421, فراتر 3,384 ثبت مرگ و میر در آسیا است.

رهبران اتحادیه اروپا اعلام کرد روز سه شنبه که بلوک را نزدیک مرزهای خارجی آن برای 30 روز در تلاش برای مبارزه با گسترش این بیماری است.

همچنین در rt.com اروپا موج گذشته آسیا با Covid-19 مرگ و میر 3,421 – AFP شمارش

مانند این داستان ؟ به اشتراک گذاری آن با دوستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im