اول ما coronavirus مرگ گزارش شده در ایالت واشنگتن پیش از مغلوب ساختن پیشی جستن پايه بلند كن بادي در بیماری

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به نام یک شنبه در کنفرانس مطبوعاتی به آدرس ترس اطراف coronavirus به عنوان مقامات بهداشتی اعلام کرده اند که اولین مرگ ناشی از این ویروس در واشنگتن است.

اولین مرگ ناشی از این ویروس در روز شنبه اعلام کرد واشنگتن مقامات بهداشتی دولت. هیچ جزئیات داده شد جز آن که رخ داده است در شهرستان کینگ. مقامات بهداشت آدرس, مرگ, و همچنین به تازگی موارد گزارش شده در کشور در طول یک بعد از ظهر شنبه در کنفرانس مطبوعاتی.

FDA ramped تا آن تست آزمایشگاهی و بیشتر ما موارد گزارش شده در این هفته که برخی از آنها نمی توان توضیح داد سفر خارجی – قبلی عامل مشترک برای قربانیان این ویروس که اعتقاد بر این است که آغاز شده در ووهان چین.

وزارت بهداشت قبلا اعلام دو مورد جدید در شب جمعه از جمله یک مدرسه در شهرستان اسنوهومیش که به تازگی از سفر. در حالی که آزمون برای این ویروس مثبت بودند و آنها هنوز در انتظار تایید از مراکز کنترل و پیشگیری بیماری.

رئیس جمهور تهمت عنوان coronavirus در شب جمعه در طول یک تظاهرات در شمال چارلستون کارولینای جنوبی است. او را متهم کرد که حزب دموکرات “سیاسی” ویروس و مراجعه به آن به عنوان “جدید خود را جعل” بیانیه ای که موجب واکنش شدید از دموکرات ها از جمله ریاست جمهوری امیدوار جو بایدن که به نام تهمت کلمات “کاملا خطرناک است.”

همچنین در rt.com کنگره را تهدید می کند همین جونیور با ‘جدی درگیری’ بیش ادعا می کنند حزب دموکرات “امید” مردم coronavirus و مرگ, بنابراین به عنوان به از خط خارج مغلوب ساختن پیشی جستن

مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد که او ramping تا تلاش برای پاسخ به coronavirus با معاون رئیس جمهور مایک پنس انتخاب شده منجر به شارژ. او افزود که این خطر برای مردم آمریکا باقی مانده است “بسیار پایین” در حالی که همچنین با اشاره به “آنفلوانزای معمولی” ادعا می کند زندگی بیشتر از این ویروس جدید است که تا کنون. “ما آماده برای انطباق و آماده به انجام هر کاری که ما به عنوان گسترش بیماری اگر آن گسترش می یابد,” او اضافه شده است. دولت خواسته است برای $2.5 میلیارد دلار بودجه اضطراری برای پاسخ به این ویروس تعدادی که دموکرات ها انتقاد کرده اند که بیش از حد کم است.

فکر می کنم دوستان علاقه مند می شود ؟ به اشتراک گذاشتن این داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>