اولین قطار با تجهیزات پزشکی برای اروپا برگ ووهان چین برطرف Covid-19 مستند

پکن از سر گرفته است و آن راه آهن خدمات حمل و نقل بین ووهان و اروپا با ارائه کمک های پزشکی به آلمان به عنوان مقامات کار به آسانسور سختگیرانه قرنطینه اقدامات پس از تعداد موارد جدید Covid-19 کاهش یافته است.

یک قطار پر شده با تجهیزات پزشکی و ساخت و ساز مواد را ترک کرده است یک ایستگاه در ووهان شهر مرکزی چین هوبئی استان و وصول در شهر دویسبورگ در کشور آلمان در دو هفته, چینی, خروجی جهانی تایمز گزارش روز شنبه. تحویل خواهد بود که برای اولین بار چین-اتحادیه اروپا حمل و نقل محموله بهره برداری از ووهان از آنجا که این شهر قرار داده شد تحت سخت قرنطینه در ماه ژانویه پس از Covid-19 شیوع.

اولین Covid-19 موارد ثبت شده در ووهان در ماه دسامبر و پس از آن شهر به سرعت تبدیل به کانون coronavirus بیماری همه گیر. مستند و استقرار هزاران نفر از پزشکان کمک را به تعداد موارد جدید وجود دارد نزدیک به صفر در هفته های اخیر.

همچنین در rt.com ما عبور از 100,000 موارد Covid-19 پس از تبدیل شدن به جهان کانون برای ویروس – دانشگاه جانز هاپکینز

مقامات شده اند به تدریج کاهش محدودیت های مسافرتی در هوبئی با ووهان 17 ایستگاه های قطار بخشی از سرگیری کار در روز شنبه. ساکنان با پاک کردن پرونده سلامت را مجاز به ترک شهر در 8 آوریل.

چین رهبر در تعدادی از تایید Covid-19 مورد برای سه ماه تا زمانی که کانون همه گیر معطوف به ما, که در آن بیش از 100 ، 000 نفر تست مثبت برای این بیماری با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز. ایتالیا تبدیل شده است و دوم-سخت ترین-آمار کشور در روزهای اخیر با نزدیک به 86,500 موارد فراتر چین 81,300.

فکر می کنم دوستان علاقه مند می شود ؟ به اشتراک گذاشتن این داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im