اولین از نوع خود “مجازی G20′: می توانید رهبران جهان در یک توافق جهانی در پاسخ به Covid-19 با آنلاین دیپلماسی?

سران دولت دیدار خواهد کرد برای ‘مجازی G20 در اجلاس سران در چند ساعت به کار کردن یک واکنش جهانی به Covid-19 بیماری همه گیر. این می آید به عنوان بازارهای تصادف زنجیره تامین شبهه و در سراسر جهان رکود اقتصادی شدند.

برای اولین بار در تاریخ وجود خواهد داشت هیچ دولتی هواپیما لمس کردن در شهر میزبان هیچ پلیس مسدود کردن جاده ها هیچ هتل کامل به لبه با محافظان از رهبران جهان — و نه ضد globalist معترضان پوشش خیابان.

سوال این است که — می توانید یک جلسه آنلاین واقعا کار برای ارائه راه حل ؟

خلاق جایگزین

سنتی در شخص اجلاس در اصل قرار بود به میزبانی عربستان سعودی در ماه نوامبر اما این پیشنهاد که ریاض می تواند میزبان یک ‘آنلاین’ G20 — اولین پیشنهاد شده توسط نارندرا نخست وزیر هند — به سرعت گرفته شده تا با دیگر رهبران جهان به عنوان یک روش ابتکاری برای نونهالان با تلاش به استراتژی میان بدتر جهانی فاجعه است. استرالیا PM اسکات موریسون ستایش مودی طرح به عنوان یک “ستوده ابتکار” به عنوان دیگر رهبران از انگلستان بوریس جانسون به روسیه ولادیمیر پوتین در هیئت مدیره پرید.

همچنین در rt.com هشدار صندوق بین المللی پول coronavirus رکود اقتصادی می تواند بدتر از سال 2009

آن را نشانه ای از زمان فوق العاده ای که رهبران مانند آلمان فرشته مرکل و کانادا جاستین ترودو خواهد شد در نظر گرفتن بخشی از “خود-انزوا” در خانه های خود با داشتن هر دو در تماس با افرادی که آزمایش مثبت برای ویروس. یکی دیگر از ویژگی های منحصر به فرد از نشست تاریخی است که Covid-19 و اثرات آن خواهد بود که تنها مورد در دستور کار — یک تضاد عادی اجلاس G20 که در آن آرایه ای از مسائل همیشه به ارمغان آورد به جدول.

در بیانیه ای در تلفنی ریاض گفت: رهبران به دنبال پیشبرد یک “هماهنگ مجموعه ای از سیاست” به “کاهش تاثیر” این بیماری همه گیر و “حفاظت از اقتصاد جهانی است.” این اجلاس خواهد ساخت در تلاش های ساخته شده توسط G20 وزیران دارایی که در مجازی خود را-دیدار تا روز دوشنبه — هر چند هیچ اعلامیه مشترک از آن جلسه به عنوان ایالات متحده و چین ادامه داد: برای سر و کله زدن بیش از این سوال که ممکن است بیشتر ‘مسئول’ به صورت شیوع رمان coronavirus.

بیهوده squabbling?

آن است که این squabbling بین واشنگتن و پکن است که می تواند همچنان به مانع تلاش ها برای توافق یک پاسخ هماهنگ به عنوان Covid-19 ویروس ریپ طریق اروپا را وادار ملی مستندات بی سابقه ای محدودیت های مسافرتی و تهدید به مارپیچی خارج از کنترل در ایالات متحده — که در حال حاضر دارای پتانسیل برای تبدیل شدن به بعدی کانون شیوع این بیماری با توجه به سازمان بهداشت جهانی (WHO).

به عنوان آن می ایستد, چین, که در آن شیوع شروع شده دیده می شود بیش از 81,000 موارد از ویروس و بیش از 3200 مرگ و میر. به ما گزارش شده بیش از 54,450 موارد و 737 مرگ و میر.

همچنین در rt.com توکیو خواستار ‘به موقع’ G20 اقدام برای مبارزه با Covid-19 خرید اینترنتی

در حالی که رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و دیگر مقامات دولت در ادامه به اشاره به Covid-19 به عنوان “چینی”ویروس و قاب کشور به عنوان یک تهدید برای امنیت جهانی پکن مقامات را متهم کردند که ارتش ایالات متحده از داشتن وارد این ویروس به چین است. به عنوان دو قدرت درگیر شدن در یک جنگ از کلمات دیگر کشورهای جذاب برای بیشتر سازنده دیپلماتیک در ارتباط است.

برای Shishir Upadhyaya هند دفاع و امور راهبردی متخصص این واقعیت است که مجازی دیدار که اتفاق می افتد در این پیشنهاد از دهلی نو “تأکید هند افزایش در تحول نظم جهانی” و اشاره به شکست رهبری توسط واشنگتن است.

“کاملا واضح است که این بیماری همه گیر نیاز به یک رویکرد چند جانبه و رهبری جهانی برای مقابله با قریب الوقوع انسانی و اقتصادی بحران” Upadhyaya told RT. آنلاین G20 دارای پتانسیل برای “اعتماد سازی” در جامعه بین المللی است که وضعیت حال و پنجه کارآمد است.

Upadhyaya گفت: این بیماری همه گیر به حال در معرض چگونه آمادگی ایالات متحده برای مقابله با بحران این قدر در داخل کشور و مغلوب ساختن پیشی جستن “غریزه به آن مراجعه به تنهایی” ممکن است علامت لحظه ای که ما “خود را از دست داده و موقعیت” به عنوان یک رهبر جهانی.

در واقع, آن است که چین به نظر می رسد که درآمد خود را بیشتر بین المللی حسن نیت به عنوان بحران همچنان ادامه دارد; ارسال آن پزشکان برای کمک به دیگر ضربه کشورها و همچنین به عنوان ماسک و تست کیت. “پکن ایستاده بین المللی شده است با کمک دست و پا زدن در واشنگتن و دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تصمیم به افراط در یک ناسیونالیستی سرزنش بازی” نگهبان دیپلماتیک ویرایشگر نوشت ایستاده است. در همین حال دبیر کل اتاق بازرگانی بین المللی John W H دنتون نوشت: در نامه ای به بار مالی که “این زمان برای رهبران برای قرار دادن گذشته مناقشات سیاسی را کنار گذاشته و در یک توافق جامع طرح اقدام است.”

همچنین در rt.com G20 پدید آمده به دلیل G7 نتواند به تصمیم ‘مسائل از اهمیت’ – لاوروف

پاسخ هماهنگ ممکن است ؟

یک توافق در یک جهانی مالی پاسخ به بحران ممکن است “اما احتمالا در این جلسه” روبرتو طریق castaldi, مدیر تحقیقات در مرکز بین المللی اروپایی و حکومت جهانی گفت RT.

طریق castaldi, گفت که رهبران جهان “معمولا قبول ندارند در هر چیزی” مگر اینکه این موضوع است که تاثیر بسیار زیادی در سطح جهانی و Covid-19 بحران قطعا دیدار که معیارهای.

“این اولین جلسه ای است که در آن آنها در حال بحث در مورد این موضوع [مالی پاسخ] بنابراین وجود خواهد داشت برخی از کشورها که برجسته کردن موضوع و سعی کنید به کار برای یک توافق,” او گفت:, و اضافه کرد که یک توافق ممکن است تا زمانی که آن را روشن است که هر کس در همان قایق است.

طریق castaldi, ارائه نمونه از سهل انگاری اتحادیه اروپا در واکنش به بحران در مراحل اولیه قبل از آن رهبران متوجه شدم که همه کشورها و نه فقط ایتالیا بودند رفتن به احساس تاثیر. ایتالیا که به سرعت پیشی گرفت و چین به عنوان کانون همه گیر ثبت کرده است 74,386 موارد و بیش از 7500 مرگ و میر — اما به نظر می رسد به طور فزاینده ای به احتمال زیاد است که دیگر کشورهای اتحادیه اروپا از جمله احتمالا انگلستان می تواند به دنبال همان مسیر است.

هنگامی که آن را شبیه Covid-19 ایتالیایی بود مشکل در اروپا وجود دارد هیچ پاسخ قوی از بروکسل طریق castaldi, گفت: “اما زمانی که آن را روشن بود که بقیه [اروپا] بود زیر همان مسیر ما تا به حال اقدام عظیم توسط بانک مرکزی اروپا و کمیسیون اروپا.”

همچنین در rt.com تهمت می خواهد به امریکا بازگشایی زیر coronavirus shutdown ‘با عید پاک’

Henning Vöpel استاد اقتصاد در HSBA هامبورگ مدرسه کسب و کار مدیریت است که کمتر خوش بینانه در مورد توافق. “ما حتی نمی بینم اروپا-اجماع گسترده و یا همکاری در مبارزه با این ویروس است که مورد نیاز خواهد بود,” او گفت: RT. “نه تنها از نظر سیاست های مالی اما از همه مهمتر با توجه به هماهنگی در سراسر مرزهای برنامه عمل است.” علاوه بر این, او گفت:, مالی فضایی برای انجام این کار “متفاوت است به طور قابل توجهی” در سراسر کشور.

از سوی دیگر Vöpel سعید مجازی در قالب جلسه می تواند ثابت کند موفق را در خود دارد و شاید حتی به عنوان یک خدمت “بیشتر مورد قبول و کارآمد” مدل رفتن به جلو.

در حالی که حفاظت از اقتصاد جهانی خواهد بود که آیتم های اصلی در دستور کار رهبران باید آن را فراموش نکنید که در نهایت به یک بحران بهداشتی آنها در حال برخورد با هیچ یک از رهبران G20 در جدول مجازی تا به حال شده است یک پزشک با یک پرستار یا دیگر بهداشت عمومی رسمی جان Kirton از بنیانگذاران گروه G20 گروه تحقیقاتی در دانشگاه تورنتو گفت RT.

“من فکر می کنم و من قطعا امیدواریم که آنها را دعوت دکتر Tedros [Adhanom Ghebreyesus] رئیس سازمان بهداشت جهانی به آنها بدهد که, هاردکور, پزشکی و بهداشت عمومی مشاوره است که آنها نیاز است و آنها به او گوش دهید هنگامی که او صحبت می کند” Kirton گفت.

مانند این داستان ؟ به اشتراک گذاری آن با دوستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im