یک مرد مرده در فیلیپین پس از آزمایش مثبت برای coronavirus تبدیل شدن به اولین کشنده مورد شیوع بیماری در خارج از چین است. مرحوم اخیرا در بازگشت از ووهان مرکز بحران است.

44 سال درگذشت در روز شنبه پس از از دست دادن خود را در نبرد با ویروس مرگبار که به جان 304 نفر در چین است. مرد ساکن ووهان بستری شد به یک بیمارستان محلی پس از نمایش آنفولانزا مانند علائم مانند سرفه و گلو درد سازمان بهداشت جهانی گفت.

دکتر ربیع Abeyasinghe که نماینده در فیلیپین تایید در یک نشست خبری در روز شنبه که انسان مرگ اولین ناشی از کروناویروس در خارج از چین است.

این اولین مورد گزارش شده در خارج از چین است. اما ما نیاز به نگه داشتن در ذهن که او را از ووهان چین.

این دومین مورد تایید شده از این ویروس در فیلیپین برای اولین بار بود که او در تماس نزدیک بود که او نیز سفر از ووهان.

فیلیپین گزارش اولین مورد تایید شده از ویروس – 38-ماه-پیر زن چینی – در روز پنج شنبه. او وارد از ووهان در ژانویه 21.

در پی اعلام رئیس جمهور فیلیپین رودریگو Duterte ممنوعیت خارجی تمام واردان سفر از سرزمین اصلی چین است. این محدودیت های مسافرتی نیز اعمال می شود به هنگ کنگ و ماکائو است.

همچنین در rt.com Clucking جهنم! جدید شیوع آنفلوآنزای مرغی می بیند هزاران جوجه گلچین در coronavirus زده چین

بیمارستان است که درمان به عنوان به خوبی به عنوان محلی, بهداشت و درمان, مقامات گفت که تمام “پیشگیری از عفونت و اقدامات کنترلی” در محل برای جلوگیری از گسترش بیشتر این رمان ویروس.

فیلیپین وزارت بهداشت گفت که مقامات پزشکی شده اند و در فرایند “شناسایی کسانی که ممکن است به تماس نزدیک با این موارد است.”

چند عمده خطوط هوایی فیلیپین آغاز شده لغو و یا به شدت کاهش تعداد پروازها به مقصد چین است. Philippine Airlines گزارش شده است که این امر کاهش تعداد پروازهای بین سرمایه مانیل و سرزمین اصلی چین به نصف. فیلیپین هواپیمایی ایرآسیا گفته است که تعلیق تمام ورودی و خروجی چین پرواز تا 1 مارس با استناد به “وضعیت سلامت.”

با بسیاری از کشورها از جمله ایالات متحده و ویتنام و ژاپن و استرالیا و روسیه و دیگران محدود از سفر به چین پکن گرفته و هدف آن “ایجاد تنش” و “گسترش وحشت” ابراز انتقاد بیش از اندازه گیری.

دولت چین اصرار دارد که پاسخ آن به این بحران شده است بیش از کافی و می رود “فراتر از” استانداردهای پذیرفته شده در سراسر جهان.

همچنین در rt.com ‘ویروس کنترل فراتر از استانداردهای’: چین هشدار کشورها در برابر گسترش ویران به عنوان مرز بسته & پروازهای لغو شده در سراسر جهان

شیوع این بیماری شده است که در آوردن چین از اواخر ماه دسامبر به بیش از 20 کشور. همانطور که از شنبه شب مرگ و میر پریدم به 305. به غیر از فیلیپین, مرد, همه, دیگر مرگ و میر گزارش شده در چین اکثر آنها در هوبئی استان است. تعداد موارد تایید شده در چین افزایش یافته 2,590 یک روز و در حال حاضر در 14,380.

فکر می کنم دوستان علاقه مند می شود ؟ به اشتراک گذاشتن این داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

نرم افزار گرامرلی