اول حجاب-پوشیدن انگلستان قاضی دادگاه امیدوار به پیشگامی’

یک زن است که برای اولین بار در بریتانیا معاون منطقه قاضی به پوشیدن حجاب گفت که او امیدوار است به یک “پیشگامی”.

ترکه یا چوب کوتاه Arshad عضو St mary’s اتاق در ناتینگهام موفق به دریافت نامه از انتصاب به عنوان قاضی برای میدلندز مدار هفته گذشته است.

“من فقط آن را به عنوان یک موفقیت شخصی این است که بزرگتر از آن,” the 40-year-old گفت.

مشترک سران سنت مری اتاق گفت او “به رهبری راه را برای زنان مسلمان موفق در قانون”.

قاضی ارشد از Burton-بر-ترنت گفت: “من تقریبا احساس می کنید کمی از آن جدا بودن من. آن را تبدیل به بیشتر مورد اطمینان من الهام بخش دیگران بدون توجه به آنچه در پس زمینه آنها از.

“از آن گرفته شده در حالی که به اینجا برسم اما من خیلی خوشحال. این نه فقط یک موفقیت شخصی است. این یک دستاورد بزرگ برای هر کسی که از متنوع پس زمینه.”

قاضی ارشد بود که برای اولین بار در خانواده اش برای رفتن به دانشگاه گفت که او تا به حال “شکسته که کلیشه” از آنچه که اکثر مردم تصور قضات مانند نگاه و تشویق دیگران مهم نیست چه حرفه ای به “هدف بالا”.

“نگران نباشید در مورد آنچه شما مانند نگاه نگران نباشید در مورد اتصالات به قالب که قالب و رسیدن به آنچه که شما نیاز به” او گفت:.

مادر سه که تمرین قانون خانواده برای بیش از 17 سال گفت: او را “مدیون” او “چه کسی از من حمایت فوق العاده” و توجه به “فضا به دنبال عشق من”.

قاضی ارشد متخصص در خانواده اسلامی قانون گفت: اگر چه قضایی و کمیسیون قرار ملاقات انجام شد خود را “مطلق upmost” قوه قضاییه “است که هنوز هم به اندازه کافی متنوع”.

Vickie هاجز و جودی Claxton مشترک سران سنت مری اتاق گفت: آنها در مورد انتصاب بود که “غنی سزاوار” و “به طور کامل بر اساس شایستگی”.

دنبال BBC East Midlands در Facebook, Twitterو یا Instagram. ارسال داستان خود را به ایده های [email protected].

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de