اولین مورد انتقال مستقیم از coronavirus تایید در آمریکا CDC

اولین مورد از فرد به فرد coronavirus انتقال ثبت شده در شیکاگو و مراکز کنترل بیماری و پیشگیری و ایلینوی مقامات تایید کرده است.

بیمار جدید که با یک زن چینی است که به ارمغان آورد و عفونت بیش از ووهان گفته است که روز پنج شنبه در یک کنفرانس مطبوعاتی. همسر او است که در انزوا در یک بیمارستان محلی است.

“با وجود این موردی است که ما در گزارش اولین نمونه از فرد به فرد انتقال در ایالات متحده مهم است که توجه داشته باشید که این دو نفر در تماس” گفت: دکتر نانسی r. schultze ، مدیر CDC مرکز ملی ایمن سازی و بیماری های تنفسی.

همچنین در rt.com چینی coronavirus گسترش با هیچ نشانه قابل مشاهده به عنوان مرگ و میر افزایش می یابد به 81 بیش از 2,800 آلوده در سراسر جهان

R. schultze ، به نام شیوع “بسیار جدی برای بهداشت عمومی در وضعیت” و افزود که “در حال حرکت رو به جلو ما می توانیم انتظار برای دیدن موارد بیشتر و بیشتر موارد به معنی پتانسیل بیشتری برای فرد به فرد گسترش یافته است.”

بیماران در پنج 2019-nCoV موارد قبلا مورد تأييد همه ما قرارداد عفونت در چین است. همانطور که از چهارشنبه CDC شد نظارت اضافی 160 نفر در سراسر 36 ایالت آمریکا است. از کسانی که 68 آزمایش منفی برای این ویروس در حالی که نتایج جستجو برای باقی مانده 92 هنوز در انتظار است.

پنجشنبه وحی به معنای به ما این است که در حال حاضر پنجمین تایید کشور با انتقال مستقیم مورد ویروس. پس از ظهور آن در چین هوبئی در دسامبر 31, coronavirus آلوده حداقل 8,130 مردم در چین و دیگری 100 یا خیلی جاهای دیگر. حداقل 100 بیماران فوت کرده اند.

همچنین در rt.com کروناویروس یک دیو و ما نمی توانیم اجازه این شیطان پنهان – رئیس جمهور چین به سازمان جهانی بهداشت ارشد

Coronavirus است که از نزدیک مربوط به سارس بردار که آلوده 8,100 مردم در سراسر 17 کشور مختلف در سال 2003 به قتل 774. بسیار در سرعت سریع تر از عفونت کروناویروس اما مقامات بهداشت عمومی در چین و در سراسر جهان نگران است.

“اگر چه این اعداد خارج از چین هنوز نسبتا کوچک آنها نگه داشتن پتانسیل بسیار بزرگتر شیوع” گفت: سازمان بهداشت جهانی مدیر کل Tedros Adhanom Ghebreyesus خواستار افزایش در تعداد زیادی از عفونت ها و انتقال مستقیم “ترین عمیقا نگران کننده است.”

فکر می کنم دوستان علاقه مند می شود ؟ به اشتراک گذاشتن این داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de