اولین نوزاد می میرد در آمریکا پس از coronavirus تشخیص

نوزاد کمتر از یک سال پیر مرده است در شیکاگو پس از آزمایش مثبت برای Covid-19 coronavirus. کودک احتمالا اولین نوزاد در آمریکا به مرگ از بیماری کشنده.

مرگ کودک گزارش شده Illinois Department of Public Health (IDPH) در روز شنبه. هر چند Covid-19 نشده است به عنوان قطعی علت مرگ کودک مبتلا به این بیماری قبل از عبور دور.

“وجود دارد قبل از هرگز شده است یک مرگ در ارتباط با COVID-19 در نوزادان” IDPH مدیر دکتر نگزی Ezike در بیانیه ای گفت. “ما باید همه چیز را ما می توانیم برای جلوگیری از گسترش این ویروس مرگبار است. اگر نه برای محافظت از خودمان اما برای محافظت از کسانی که در اطراف ما است.”

همچنین در rt.com اجرای تپه! پنتاگون می فرستد تیم به کوه پناهگاه به عنوان همه گیر آماده رفتن به نوسان کامل

در حالی که Ezike اعلام کرد که مرگ کودک است که برای اولین بار یک گروه از پزشکان چینی گزارش ده ماهه کودک در حال مرگ در ووهان چین در ابتدای شیوع. نوزاد بنا به گزارش ها تا به حال یک موجود روده بیماری و درگذشت نارسایی ارگان های متعدد پس از تشخیص.

کودکان و نوزادان هستند در حال حاضر در نظر گرفته در معرض خطر از Covid-19. با توجه به مراکز کنترل و پیشگیری بیماری “افراد مسن و افرادی که شدید زمینه ای شرایط پزشکی” آسیب پذیر به ویروس. در ایلینوی 12 13 ساله دیگر مرگ و میر گزارش شده در روز شنبه بودند از مردم در 50s خود را و یا مسن تر.

85 درصد از 47 Covid-19 مرگ و میر در کشور تا کنون شده است در میان افراد 60 ساله و بالاتر است.

در سراسر کشور حدود 120,000 آمریکایی ها آلوده شده اند و تقریبا از 6000 کشته Covid-19 coronavirus. با افزایش تعداد کسانی که هر روز رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در روز شنبه اعلام کرد که او با توجه به quarantining “نقاط داغ” مانند نیویورک نیوجرسی و کانکتیکات در یک پیشنهاد به سرعت گسترش یافته است.

فکر می کنم دوستان علاقه مند می شود ؟ به اشتراک گذاشتن این داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im