اتش ‘حمله’ در ایالات رئیس وودوارد را نشان می دهد نگران کننده سطح انزجار از طرفداران در نقطه شکستن

یک گروه از اتهام Manchester United fans انداخت آتش در خانه معاون اجرایی رئیس اد وودوارد را آشکار اخلال از طرف طرفداران انزجار shambolic در حال اجرا از این باشگاه توسط خود اعضای هیئت مدیره.

باشلق دار چهره دیده می شود در فیلم است که گردش در اینترنت پرتاب آتش و عود در Cheshire خانه وودوارد که زندگی در اموال با همسر و دو دختر جوان. این قابل درک است که هیچ کس در زمان حمله.

بخشی طرفداران منچستر یونایتد به تازگی ابراز خشم خود را در این باشگاه رسیدگی توسط اعضای آن سلسله مراتب آنها را مشاهده و به عنوان بیشتر علاقه مند به توسعه تجاری طرف باشگاه از اجرای برنامه بر روی زمین.

این باشگاه اعلام کرد از طریق یک سخنگوی این است که کسی را به جرم شرکت در حادثه “ممنوع خواهد شد برای زندگی توسط باشگاه” هر نگهبان. هنوز بازداشت شده اند ساخته شده است.

“طرفداران ابراز نظر یک چیز است صدمه جنایی و قصد به خطر انداختن زندگی دیگری است” در این بیانیه به عنوان خوانده شده.

حمله است و طبعا محکوم شده اند توسط بسیاری از بخش های ایران را fanbase به عنوان عبور از خط چه چیزی قابل قبول است با توجه به اینکه فن تظاهرات.

برخی از مناطق اولدترافورد باشگاه حمایت کرده اند ابراز سوء ظن است که این حمله بود تنظیم و پیشنهاد کرده اند این حمله ممکن است یک توطئه بخشی از روابط عمومی برنامه ریزی برای چرخش مطبوعات بد به همدردی وودوارد که داوطلب خدمت سربازی به کمک روابط عمومی هندلر به ساقه یک جریان از مطبوعات بد نسبت به آنها.

آنها به استناد وودوارد و خانواده اش نه در خانه در زمان حادثه و رسیدگی بودن “اغراق آمیز’ همراه با زمان بندی از روابط عمومی ماموریت به عنوان دلایل برای باور این حمله را به اتهام توطئه برای منحرف کردن منفی عناوین از خود است.

هر آنچه در حقیقت این حمله قطعا به عنوان یک معیار از اعماق اخلال طرف حامی خشم غوطه ور است و این تجمع خشم در ایران را سوء مدیریت است که shambolic نشان دادن در این زمینه است.

ایالات طرفداران انتقاد شده است برای اطلاعات بیشتر و یا کمتر در هر شکل مسالمت آمیز یا غیر مسالمت آمیز اعتراض خود را در برابر خانواده گلیزر مالکان و یا خود را به نظر می رسد ناکامی های خود را در نهایت آب پز را بیش از و به در کارگردانی اد وودوارد, مردی که به تبدیل شدن به چهره از معاملات خود را در پشت صحنه.

ایران در حال حاضر نشستن پنجم لیگ برتر است اما موفق به کسب عنوان قهرمانی لیگ پس از سر الکس فرگوسن بازنشسته در سال 2013 و طرفداران بارها و بارها ابراز نارضایتی خود را در باشگاه نادانی در انتقال بازار معاملات ولخرجی در باد بازیکن دستمزد و پول, فلیپ فلاپ.

حامیان دریافت یک واکنش آنها فیلم برداری آهنگ آواز مخالف وودوارد که به عنوان تهدید به مرگ.

این رویداد شبیه به زمانی که وین رونی را به خانه احاطه شده توسط یک گروه از طرفداران ناراضی منهای فشفشه در تلاش برای متقاعد کردن این بازیکن به ثبت نام برای رقبای منچستر سیتی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

نرم افزار گرامرلی