خدمه آتش مقابله با فروغ در درون مور

آتش نشانان در حال مقابله با یک فروغ در Pennines که در حال سوختن است در سراسر 5 متر (3 مایل) از خلنگ زار, خدمه گفت.

آتش آغاز شده و در نزدیکی بولتون جاده درون در مورد 18:45 BST در روز شنبه.

هشت موتورهای آتش و یک هلیکوپتر واحد در حال تلاش برای کنترل فروغ. آنها خواسته اند مردم را به جلوگیری از این منطقه برای کمک به خدمه به دست آوردن دسترسی.

رئیس آتش افسر جاستین جانستون گفت که “بیش از احتمال” آتش آغاز شده بود یکبار مصرف کباب در بر داشت در نزدیکی جایی که فروغ را شکست.

“آنها به ندرت [با توجه به] علل طبیعی مانند شیشه های شکسته و نور خورشید و… به طور معمول آن را بی دقتی در استفاده از چیزی شبیه به این و یا آن را عمدی,” او گفت:.

ساکنان توصیه شده است به ماندن در خانه و نگه داشتن پنجره ها و درهای بسته.

Lancashire خدمه آتش پنجه چهار دیگر, هوای آزاد, blazes در روز شنبه از جمله در بکوپ زمستان تپه بخش دیگری از درون و در نزدیکی Anglezarke مخزن.

آقای جانستون گفت: خدمات اورژانس بودند “کار فوق العاده سخت” پس نگرانی از احتمال تکرار آتش سوزی که به مدت 42 روز در زمستان تپه در تابستان 2018.

“هنگامی که آتش را به آن ذغال سنگ در زیر زمین است که یک منبع سوخت خود را – آن را سوزاند و سوزاند… آن را می توانید در زیر زمین بروید و آن را می توانید پاپ تا 20 فوت دور.

“شرایط زمین بسیار خشک در لحظه ای که ما واقعا نمی خواهم کسی در صحراها و داشتن کباب و آتش سوزی اردوگاه گفت:” رادیو بی بی سی Lancashire.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de